Zamknij

Jesienna ramówka TVP. Internauci komentują nowy spot. "Jednym słowem: tragiczny"

28.08.2020 15:07
Jesienna ramówka TVP
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Jesienna ramówka TVP 2020 została zaprezentowana widzom. Wiadomo już, jakich nowości i kontynuacji możemy spodziewać się na ekranie w najbliższych miesiącach. Internautów szczególnie zainteresował muzyczny spot wizerunkowy Telewizji Polskiej. Nie wszystkim przypadł do gustu.

Jesienna ramówka TVP cieszyła się ogromnym zainteresowaniem widzów, którzy chcieli wiedzieć, co ciekawego zobaczą w najbliższych miesiącach. Telewizja Polska przygotowała wiele nowości - m.in. program rozrywkowy "Anything Goes. Ale Jazda!" z Elżbietą Romanowską, show "Ameryka da się lubić" prowadzone przez Idę Nowakowską czy teleturniej "Przyjaciele na zawsze", którego gospodarzem będzie Łukasz Nowicki.

Miłośnicy polskich seriali również nie będą narzekać na nudę. Widzowie TVP1 i TVP2 zobaczą kolejne odcinki takich kultowych serii, jak "Korona królów", "Klan", "Ojciec Mateusz", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe" czy "M jak miłość". Jesienią wyemitowane zostaną także nowe produkcje, w tym "Uzdrowisko" oraz "Ludzie i bogowie". Prócz przedstawienia planowanych programów i seriali, Telewizja Polska zaprezentowała także jesienny spot ramówkowy 2020. Muzyczny klip nie spodobał się jednak części widzów.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska poprowadzi "Dzień dobry TVN"? Zaskakujące słowa podczas ramówki

Jesienna ramówka TVP. Nowy spot nie spodobał się widzom

Jesienny spot Telewizji Polskiej zainteresował internautów. Na nagraniu widzimy największe gwiazdy stacji, między innymi Kasię Cichopek i Marcina Mroczka, Idę Nowakowską, Rafała Brzozowskiego, Michała Szpaka, Adama Zdrójkowskiego i Martę Manowską. Celebryci w zabawny sposób prezentują programy i seriale z jesiennej ramówki. W komentarzach nie brakuje jednak gorzkich słów krytyki. Widzowie zwrócili uwagę na to, że cały spot wygląda kiczowato, a promujące Telewizję Polską gwiazdy od lat się nie zmieniają.

- Jednym słowem: Tragiczny.

- Wygląda tanio. Czuję zażenowanie. Już nikt nie chce tu pracować. Cały czas te same twarze

- Kiczowaty to mało powiedziane.

- Gratuluje najgorszego spotu wszech czasów! - czytamy w komentarzach pod nagraniem na YouTube.

A wy co sądzicie?