Zamknij

Jeśli spodnie z dziurami, to nie spodnie, to jak nazwać TEN model?

Redakcja
19.12.2017 13:03
Demi Lovato
fot. Instagram Demi Lovato

Demi Lovato to amerykańska piosenkarka znana z hitów takich jak "Skyscraper" czy "Give Your Heart a Break". Teraz, poza muzyką, znana będzie prawdopodobnie z fatalnej stylizacji, w jakiej pojawiła się na koncercie IHeartRadio Jingle Ball.

Podziurawione jeansy królowały od kilku sezonów, jednak w miarę rozrastania się dziur i wręcz niknięcia całych części nogawek, w sieci rozgorzały dyskusje, czy takie spodnie nadal można nazwać spodniami. I jaki jest sens noszenia takiego modelu np. zimą:

Czyżby stylizacja Demi Lovato zaczynała modę na jeansy, w których nogawki owszem są, ale brak "głównej" części, osłaniającej pośladki i krocze? Właśnie takie piosenkarka założyła na koncert na IHeartRadio Jingle Ball. Nogawki, wyglądające jak bardzo długie kozaki muszkieterki, za pomocą kilku pasków i klamer połączone zostały z pasem - w przeciwnym razie całkiem by się pozsuwały. Jeśli zatem spodnie z dziurami to już nie spodnie, to jak najlepiej nazwać to?

Całość niestety nie została przez fanów oceniona zbyt korzystnie. Potwierdziła się opinia, że piosenkarka na jednej imprezie wygląda świetnie, na innej pojawi się w czymś bardzo nietrafionym. Ciekawe, czy to ona sama wybrała taką stylizację, czy ktoś jej doradził.

RadioZET.pl/SA