Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jeśli spodnie z dziurami, to nie spodnie, to jak nazwać TEN model?

19.12.2017 13:03

Demi Lovato to amerykańska piosenkarka znana z hitów takich jak "Skyscraper" czy "Give Your Heart a Break". Teraz, poza muzyką, znana będzie prawdopodobnie z fatalnej stylizacji, w jakiej pojawiła się na koncercie IHeartRadio Jingle Ball.

Demi Lovato fot. Instagram Demi Lovato

Podziurawione jeansy królowały od kilku sezonów, jednak w miarę rozrastania się dziur i wręcz niknięcia całych części nogawek, w sieci rozgorzały dyskusje, czy takie spodnie nadal można nazwać spodniami. I jaki jest sens noszenia takiego modelu np. zimą:

Czyżby stylizacja Demi Lovato zaczynała modę na jeansy, w których nogawki owszem są, ale brak "głównej" części, osłaniającej pośladki i krocze? Właśnie takie piosenkarka założyła na koncert na IHeartRadio Jingle Ball. Nogawki, wyglądające jak bardzo długie kozaki muszkieterki, za pomocą kilku pasków i klamer połączone zostały z pasem - w przeciwnym razie całkiem by się pozsuwały. Jeśli zatem spodnie z dziurami to już nie spodnie, to jak najlepiej nazwać to?

Całość niestety nie została przez fanów oceniona zbyt korzystnie. Potwierdziła się opinia, że piosenkarka na jednej imprezie wygląda świetnie, na innej pojawi się w czymś bardzo nietrafionym. Ciekawe, czy to ona sama wybrała taką stylizację, czy ktoś jej doradził.

RadioZET.pl/SA

Oceń