Zamknij

Jessica Alba urodziła. Tak wygląda jej trzecie dziecko [ZDJĘCIE]

Redakcja
02.01.2018 11:06
Jessica Alba
fot. Instagram

Jessica Alba doczekała się trzeciego dziecka. Ona i jej mąż Cash Warren powitali na świecie syna i pochwalili się zdjęciem maleństwa.

Jessica Alba i Cash Warren uchodzą za jedną z bardzo udanych i kochających się par w Hollywood. Aktorka i jej mąż właśnie doczekali się trzeciego dziecka. Jak dotąd cieszyli się swoimi dwiema pociechami - córkami Honor i Haven, ale prawdopodobnie zależało im też na tym, by mieć synka. Tym razem się udało. Aktorka niedługo po porodzie zamieściła na Instagramie fotkę maleństwa.

Dziecko przyszło na świat w ostatni dzień roku, zatem dla Alby i Warrena było to świetne zakończenie i jeszcze lepsze powitanie Nowego Roku. Teraz, w tych nadchodzących miesiącach, czeka ich jeszcze więcej pracy.

"Hayes Alba Warren 12/31/17 Najlepszy prezent ogłaszający Nowy Rok. Cash i ja czujemy się błogosławieni. Haven i Honor już zwariowały na punkcie swojego małego brata" - napisała Alba w komentarzu do zdjęcia.

Fani aktorki zauważają, że ona i jej mąż zdecydowali się kontynuować swoją tradycję i trzecie maleństwo nazwali imieniem rozpoczynającym się tą samą literą - h. Co ciekawe jednak, tym razem para zdecydowała się samodzielnie opublikować zdjęcie w sieci, zamiast na łamach kolorowych magazynów, albo - co gorsza - bez swojej wiedzy w razie gdyby paparazzim udało się zrobić maleństwu zdjęcie.

Gratulujemy szczęśliwym rodzicom!

RadioZET.pl/SA