Zamknij

Jessica Biel zmusiła Justina Timberlake'a do publicznych przeprosin: "Jest upokorzona"

Sylwia Wamej
12.12.2019 12:54
Justin Timberlake i Jessica Biel
fot. Swan Galler/ Rex/ East News

Jessica Biel nie miała ostatnio dobrego czasu. Aktorka musiała zmierzyć się z plotkami na temat romansu jej męża - Justina Timberlake'a. Gwiazdor zdobył się na publiczne przeprosiny na swoim kanale społecznościowym. Jak donosi Daily Mail to właśnie Jessica zmusiła swojego męża do publicznego wyrażenia skruchy.

Jessica Biel zmusiła Justina Timberlake'a do publicznych przeprosin?

Jessica Biel musiała ostatnio przejść przez ciężki okres w swoim małżeństwie. Mąż aktorki Justin Timberlake jakiś czas temu przyłapany został na czułościach z koleżanką z planu filmowego -  Alishą Wainwright. W sieci pojawiły się zdjęcia, na którym Justin m.in. przytula koleżankę. Nic dziwnego, że pojawiły się doniesienia o kryzysie w związku pary.

Justin Timberlake zdobył się jednak na publiczne przeprosiny, w których podkreślił, że między nim a koleżanką z planu do niczego nie doszło. Dodał też, że był pod wpływem alkoholu.

"Do niczego nie doszło między mną a moją koleżanką z planu. Tamtej nocy za dużo wypiłem. Ubolewam nad moim zachowaniem. To nie jest przykład, jaki chciałbym dać mojemu synowi. Przepraszam moją wspaniałą żonę i rodzinę za postawienie ich w tej niezręcznej sytuacji. Jestem skupiony na byciu najlepszym mężem i ojcem, jakim tylko mogę być"  - napisał gwiazdor w oświadczeniu na Instagramie.

Jessica Biel jest zła i upokorzona przez Justina Timberlake'a

Jak donosi serwis Daily Mail to właśnie Jessica Biel nakłoniła męża, aby publicznie ją przeprosił. Podobno Biel stara się sprawiać wrażenie mało przejętej, jednak w głębi duszy bardzo przeżywa zachowanie męża.

"Jessica "zachęciła" Justina do wrzucenia na Instagram oświadczenia, bo czuła się zażenowana jego zachowaniem i chciała, żeby wziął na siebie odpowiedzialność. Jest bardzo zła i upokorzona" - zdradza źródło Daily Mail.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW