Zamknij

Jessica Mercedes pokazała greckie widoki. Wszyscy i tak patrzą na...

Redakcja
12.07.2018 14:06
Jessica Mercedes
fot. Instagram

Jessica Mercedes ruszyła w podróż śladami „Mamma Mia”. Zakochana w filmie blogerka w oczekiwaniu na drugą część filmu ruszyła do Grecji. Na zdjęciu zaprezentowała przepiękne widoki. Jednak uwagę przykuwają... jej pośladki. 

„Made it to Greece Can't wait to find all the famous Mamma Mia spots here together with Universal Pictures Śledźcie na instastories moją podróż śladami filmu Mamma Mia! Here We Go Again, a już 27.07 w kinach część 2 filmu” – napisała w komentarzu do zdjęcia Jessica.

Na zdjęciu widać przepiękne greckie widoki, jednak trudno nie zwrócić uwagi przede wszystkim na... nagie pośladki blogerki wyłaniające się spod skąpego dołu bikini.

Nie uszło to uwadze fanów, którzy doceniają przede wszystkim zmianę stylu zdjęć na Instagramie celebrytki. Jednak jej pośladków nie sposób nie zauważyć.

„WHAT A BOOTY JESS”, „Jaka pupa”, „Pupa sztos”, „Zmiana stylistyki zdjęć? Ale... ta pupa”.

Ciekawi jesteśmy, czy ten element został specjalne wkomponowany dla przyciągnięcia uwagi.

Wszystkim, którzy tak jak Jessica Mercedes nie mogą się już doczekać premiery drugiej części filmu „Mamma Mia”, przypominamy, że to już za kilka dni.

Film premierę na świecie będzie miał w środę, 18 lipca 2018. Jako pierwsi obejrzą go mieszkańcy Belgii, a później m.in. Argentyny, Brazylii, Niemiec i wielu innych krajów. Premiera „Mamma Mia: Here We Go Again!” w Polsce została zaplanowana 2 dni później, czyli w piątek, 20 lipca 2018 roku. Więcej informacji w artykule na temat premiery.

"Mamma Mia" - kiedy premiera drugiej części filmu?

Będziecie oglądać?

RadioZET.pl/SA