Zamknij

Jessica Mercedes zaatakowana przez wandali. Jej butik został zniszczony [FOTO]

08.06.2020 11:10
Jessica Mercedes
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Jessica Mercedes mierzy się z kolejnym atakiem na markę Veclaim. Niedawno celebrytka znalazła się w ogniu krytyki w związku z tzw. aferą metkową. Teraz ktoś zniszczył witrynę jej butiku w Warszawie.

Jessica Mercedes przeżywa kryzys wizerunkowy. Założycielka marki modowej Veclaim musi mierzyć się z krytyką i hejtem po tym, jak wyszło na jaw, że jej produkty nie są szyte w Polsce. Mimo zapewnień blogerki o wykorzystywaniu polskich materiałów okazało się, że jej T-shirty pochodziły z Chin. Jessica Mercedes przerabiała je według autorskiego pomysłu, nadrukowywała logo Veclaim i usuwała stare metki, świadczące o tym, że koszulki były produkowane przez globalny koncern odzieżowy Fruit of the Loom.

Sprawa wyszła na jaw po tym, jak jedna z klientek Veclaim otrzymała produkt z nieusuniętą metką taniej odzieży. Internauci zaczęli dokładniej przyglądać się swoim koszulkom i zauważyli ślady po usuwanych metkach. Jessica Mercedes wydała obszerne oświadczenie w tej sprawie. Przyznała się do winy i przeprosiła swoich odbiorców. Aferą metkową zainteresował się także Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Zobacz także: Jessica Mercedes oszukała fanów? Blogerka sprzedawała T-shirty z Chin jako polski produkt

Jessica Mercedes i "afera metkowa". Wandale zniszczyli butik gwiazdy

Teraz Jessicę Mercedes spotkał kolejny bolesny cios. Okazuje się, że ktoś zniszczył witrynę i drzwi wejściowe do sklepu marki Veclaim, znajdującego się w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej. Zdjęcie zdewastowanego butiku pojawiło się w internecie i oburzyło wiele osób. Do sprawy odniósł się m.in. model Jakob Kosel.

- Ja rozumiem wszystko, ale to jest k**** przegięcie! Mam nadzieję, że ktoś, kto to zrobił, poniesie konsekwencje - napisał na InstaStories finalista piątej edycji programu "Top Model".

Co myślicie?

RadioZET.pl/PCh