Zamknij

Jessica Mercedes została malarką? Blogerka pokazała obraz swojego autorstwa [FOTO]

Maciej Friedrich
05.03.2020 15:06
Jessica Mercedes została malarką? Blogerka pokazała obraz swojego autorstwa [FOTO]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Jessica Mercedes, jedna z najpopularniejszych polskich blogerek i celebrytek, pochwaliła się w sieci obrazem, który namalowała. Ma także dobrą radę dla swoich fanów. Czyżby internetowa gwiazda postanowiła zająć się sztuką?

Jessica Mercedes to jedna z najpopularniejszych celebrytek, która popularność zawdzięcza działalności w internecie. W 2010 roku Jessica założyła blog modowy "Jemerced", który okazał się sieciowym hitem i stał najpopularniejszym blogiem w Polsce. W 2016 Mercedes została uznana za "Ikonę mody" przez magazyn "Glamour". Jest także założycielką marek "Moiess" oraz "Veclaim".

Jak przystało na internetową gwiazdę, Jessica jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Je profil obserwuje już ponad 970 tysięcy użytkowników. W sieci celebrytka publikuje swoje stylizacje, ale też dzieli swoim prywatnym życiem, jak wtedy, kiedy myślała, że umiera.

Jessica Mercedes pokazała swój obraz. Blogerka zajęła się sztuką?

Jak się okazuje, Jessica Mercedes jest wszechstronnie utalentowana. Poza modą gwiazda zainteresowała się także sztuką, co udowodniła w mediach społecznościowych. Na Instastory opublikowała nagranie, na którym możemy zobaczyć obraz namalowany przez Jessicę.

Najwyraźniej blogerka odpoczywa w otoczeniu pędzli i farb. Sama przyznała, że malowanie to doskonały sposób na zredukowanie stresu i poleciła tę metodę swoim fanom.

- Polecam malować sobie na płótnach dla relaksu w wolnym czasie, zamiast grzebać w necie - namawia Mercedes. 

Internauci są podzieleni, część chwali gwiazdę za rozwijanie pasji, pojawiły się także głosy krytyki.

- Arcydzieła to nie są, ale fajnie, że ma jakieś hobby. Każda pasja jest dobra, może oprócz oglądania telewizji i picia piwa.

- Coś pomiędzy dramatem a wołaniem o atencję - czytamy w komentarzach.

Jessica Mercedes obraz
fot. Instagram:@jemerced
Jessica Mercedes

RadioZET.pl/pudelek.pl/MF