Zamknij

Znana wokalistka jako dziecko była molestowana. "Powoli zabijałam się piciem i braniem leków"

Maciej Friedrich
22.01.2020 20:59
Znana wokalistka jako dziecko była molestowana. "Powoli zabijałam się piciem i braniem leków"
fot. Instagram:@jessicasimpson

Jessica Simpson, popularna amerykańska piosenkarka i aktorka, której majątek wyceniany jest na miliard dolarów. W swojej książce szczerze opowiedziała o swoich uzależnieniach i o tym, że była molestowana. Wyznanie gwiazdy szokuje.

Jessica Simpson to amerykańska gwiazda, która smykałkę do interesów ma we krwi. Karierę wokalną rozpoczęła w wieku zaledwie 19 lat, jednak największą popularność przyniósł jej trzeci album "In This Skin" z 2004 roku, który sprzedał się w ponad 7 milionach egzemplarzy. 

Ambitna celebrytka nie poprzestała na karierze muzycznej. Próbowała swoich sił jako aktorka, grając między innymi w "Pracowniku miesiąca", założyła także własną kolekcję ubrań. Wszechstronna działalność przyniosła jej ogromne pieniądze, majątek gwiazdy wyceniany jest obecnie na około 1 miliarda dolarów. 

Niestety, w życiu Simpson zdarzały się także bardzo mroczne momenty. Celebrytka opowiedziała o nich w książce.

Jessica Simpson przeszła metamorfozę. Gwiazda schudła aż 45 kilogramów
 

Jessica Simpson o uzależnieniach i molestowaniu. Szczere wyznanie gwiazdy

W mediach pojawiły się wyznania Jessici, które zawarła w książce "Open Book". Celebrytka szczerze wyznała, że przez lata borykała się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Dopiero w 2017 roku zdecydowała się udać na odwyk. 

Powoli zabijałam się piciem i braniem leków (...) Rzucenie było najłatwiejszą częścią. Byłam zła na tą butelkę. Na to, że przez nią byłam taka z siebie zadowolona i przy tym otępiała - wyznaje Simpson. 

Gwiazda twierdzi, że jej problem z używkami częściowo spowodowany był traumą związaną z dzieciństwem. Simpson w wieku 6 lat miała być molestowana. 

- Dzieliłam łóżko z córką przyjaciela rodziny. Wszystko zaczęło się od łaskotania mnie po plecach, a następnie do rzeczy, które były wyjątkowo nieprzyjemne. Przez sześć lat byłam wykorzystywana przez tę dziewczynę podczas wizyt naszej rodziny - wyznaje. 

RadioZET.pl/pudelek.pl/MF