Zamknij

Joan Collins pokazała stare zdjęcie. Gwiazda "Dynastii" pręży się w bikini

Sylwia Wamej
31.01.2020 16:26
Joan Collins
fot. Ad Media/ East News

Joan Collins opublikowała stare zdjęcie sprzed lat. Gwiazda pozuje razem ze swoją siostrą - Jackie w bikini. Ile miały wtedy lat?

Joan Collins opublikowała stare zdjęcie. Pręży się na nim w bikini

Joan Collins postanowiła wrócić do przeszłości. Na swoim profilu gwiazda "Dynastii" opublikowała czarno-białe zdjęcie sprzed lat, na którym pozuje z siostrą - Jackie. Fotografia, na której dziewczyny prężą się w bikini, wykonane zostało w 1950 roku na francuskiej plaży.

Obie siostry są bardzo młode, jednak wyglądają dość poważnie, jak na swój wiek. Joan Collins miała wówczas 17 lat, a jej młodsza siostra 13. Fani przecierają oczy ze zdziwienia, w końcu na tym zdjęciu wyglądają jak dorosłe kobiety.

Jackie Collins. Kim była siostra Joan Collins?

Niestety, siostra Joan Collins zmarła w 2015 roku na raka piersi. Była pisarką popularnych powieści sensacyjno-obyczajowych, m.in. "Uśmiechy losy" oraz "Żony Hollywood".

Joan Collins to aktorka, której portfolio jest niezwykle bogate. Gwiazda jest również laureatką wielu nagród, m.in. Złotego Globu. W 1997 królowa brytyjska Elżbieta II uhonorowała ją Orderem Imperium Brytyjskiego. Szerszej publiczności najbardziej jest znana z roli Alexis w serialu "Dynastia".

Zagłosuj

Oglądałeś/łaś serial "Dynastia"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW