Zamknij

Joanna Bartel zdradziła, dlaczego nie zdecydowała się na ślub i dzieci. Szczere wyznanie gwiazdy

16.06.2021 16:17
Joanna Bartel
fot. Włodarski/ Reporter/ East News

Joanna Bartel, gwiazda popularnego przed laty serialu "Święta wojna" zaprosiła do swojego domu na wyspę wolin Dorotę Wellman. Zdradziła jej m.in. dlaczego nigdy nie zdecydowała się na ślub i potomstwo.

Joanna Bartel to gwiazda lubianego przed laty serialu "Święta wojna". Gwiazda jakiś czas temu porzuciła rodzinny Śląsk i zamieszkała na wyspie Wolin. Aktorka zaprosiła do siebie Dorotę Wellman z "Dzień Dobry TVN". Gwiazda nie może narzekać na brak zajęć. Fotografuje i m.in. rysuje. W rozmowie nie zabrakło też wątków osobistych. Aktorka zdradziła, dlaczego nigdy nie zdecydowała się na założenie rodziny.

Zobacz też: Plebania: Małgorzata Teodorska wcielała się w Irkę. Jak obecnie wygląda i czym się zajmuje?

Joanna Bartel zdradziła, dlaczego nigdy nie zdecydowała się na ślub i dzieci

"Moja mama mówiła »Hanka, szkoda cię jest do jednego chłopa«. Jak mi się nie podobało, to odchodziłam. Jak ja jakiś facet mi się oświadczał, to natychmiast pakowałam zabawki i uciekałam. Strasznie się bałam ślubu. Do więzienia na własne życzenie? Nigdy nie wiesz, jak będzie" - powiedziała szczerze Bartel.

Choć 68-letnia aktorka jest sama, nie czuje się samotna.

"Jestem sama, ale nie samotna. Tyły mam zabezpieczone. Po prostu nie chcę układać sobie życia. Mam teraz szczęśliwy czas. Mam swoje pieniądze, przeżyłam pandemię dzięki oszczędnościom. Nikt mnie nie zdenerwuje" - powiedziała Bartel. Gwiazda zdradziła, dlaczego nie przepada za dziećmi. Choć traktuje je jak dorosłych, podkreśla, że im się to podoba, gdyż dzięki temu czują się bardziej dorosłe. Aktorka angażuje się w życie sąsiedzkie, a córkę sąsiada uczy rysunku.

"Nie mam dzieci, nie wiem, jak to jest. Zajmuję się obcymi dziećmi. Przyznam się, że nie jestem fanką dzieci. Traktuję je tak, jak dorosłych. Niektóre lubię, a innych nie. I strasznie się to dzieciom podoba, że traktuję je trochę szorstko. One się czują bardziej dorosło przez to" - powiedziała Joanna Bartel.