Zamknij

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak się rozstali?

Redakcja
27.09.2018 13:06
Brodzik i Wilczak
fot. VIPHOTO/East News. 2: Mateusz Jagielski/East News

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak uznawani byli przez lata za jedną z najbardziej udanych par polskiego show-biznesu. Kiedy na świat przyszły ich dzieci, poświęcili się ich wychowaniu, tworząc szczęśliwą rodzinę. Od pewnego czasu mówiło się o kryzysie w związku. Czyżby w końcu doszło do rozstania?

Brodzik i Wilczak zostali parą już kilkanaście lat temu. Wcześniej ich perypetie na planie serialu „Kasia i Tomek” śledziła rzesza wiernych fanów. Związek z planu przeniósł się na życie. Aktorska para stroniła od skandali i rozgłosu. Obydwoje unikali informowania o życiu prywatnym i strzegli tajemnic związku. Dzięki temu doczekali się statusu jednej z najbardziej udanych par polskiego show-biznesu.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak się rozstali?

Kiedy w 2008 roku na świat przyszły ich dzieci – bliźnięta Jan i Franciszek – Brodzik i Wilczak oddali się ich wychowywaniu. Niestety, choć wydawało się, że wszystko układa się idealnie, od pewnego czasu pojawiały się pogłoski o kryzysie w związku. Wygląda na to, że sytuacja ta nie uległa poprawie, a wręcz, że aktorzy nie są już parą.

Wszystko przez to, że na premierę filmu „Kler” Wilczak przyszedł z... tajemniczą blondynką. Aktor i nieznana kobieta wymieniali uśmiechy i spojrzenia – widać, że świetnie się bawili w swoim towarzystwie.

1

Czyżby to zwiastowało koniec związku Brodzik i Wilczaka? Dotąd żadna ze stron oficjalnie na ten temat się nie wypowiadała i można przypuszczać, że oświadczenia się nie doczekamy.

RadioZET.pl/SA