Zamknij

Tak 28. lat temu wyglądała znana polska aktorka. Poznajesz?

Redakcja
03.01.2018 10:43
Tak 28. lat temu wyglądała znana polska aktorka. Poznajesz?
fot. Instagram

Ciemne i gęste brwi, długie włosy i delikatny uśmiech – tak prezentowała się znana polska aktorka tuż przed osiemnastymi urodzinami. Poznajesz?

Joanna Brodzik jako nastolatka 

Joanna Brodzik zamieściła na Instagramie zdjęcie sprzed... 28 lat. Czy w tej zbuntowanej nastolatce rozpoznajecie przyszłą gwiazdę polskich seriali?

Aktorka, która kilka lat temu zdecydowała się przefarbować włosy na blond, co sprawiło, że wygląda łagodniej i młodziej, umieściła przy fotografii metaforyczny opis, mówiący o tym, że każdy pewnego dnia przeobraża się w pięknego kolorowego motyla.

Fani aktorki błyskawicznie zareagowali w komentarzach. „Asiu dzięki, że o tym napisałaś! Wszystko jeszcze przed nami! Nieważne w jakim punkcie życia się znajdujemy, jest jeszcze wiele możliwości, dzięki którym możemy się spełnić" – piszą internauci pod zdjęciem aktorki.

Trzeba przyznać, że Joanna Brodzik bardzo się zmieniła!

Przypomnijmy, że Joanna Brodzik przyszła na świat 11 stycznia 1973 roku w Krośnie Odrzańskim. Znana jest przede wszystkim z występów w serialach takich jak: „Graczykowie", „Kasia i Tomek", „Magda M." oraz „Dom nad Rozlewiskiem" (i jego kontynuacjach,: „Miłość nad rozlewiskiem", „Życie nad rozlewiskiem", „Nad rozlewiskiem" i „Cisza nad rozlewiskiem"). Prywatnie piękna aktorka związana jest z Pawłem Wilczakiem, także aktorem, z którym ma bliźniaki – Jana i Franciszka. Dzieci gwiazdorskiej pary przyszły na świat 2 lipca 2008 roku.

Zobacz w naszej galerii także aktualne zdjęcia polskiej aktorki.

RadioZET.pl/SI