Tak 28. lat temu wyglądała znana polska aktorka. Poznajesz?

03.01.2018 10:43

Ciemne i gęste brwi, długie włosy i delikatny uśmiech – tak prezentowała się znana polska aktorka tuż przed osiemnastymi urodzinami. Poznajesz?

Tak 28. lat temu wyglądała znana polska aktorka. Poznajesz? fot. Instagram

Joanna Brodzik jako nastolatka 

Joanna Brodzik zamieściła na Instagramie zdjęcie sprzed... 28 lat. Czy w tej zbuntowanej nastolatce rozpoznajecie przyszłą gwiazdę polskich seriali?

Aktorka, która kilka lat temu zdecydowała się przefarbować włosy na blond, co sprawiło, że wygląda łagodniej i młodziej, umieściła przy fotografii metaforyczny opis, mówiący o tym, że każdy pewnego dnia przeobraża się w pięknego kolorowego motyla.

Fani aktorki błyskawicznie zareagowali w komentarzach. „Asiu dzięki, że o tym napisałaś! Wszystko jeszcze przed nami! Nieważne w jakim punkcie życia się znajdujemy, jest jeszcze wiele możliwości, dzięki którym możemy się spełnić" – piszą internauci pod zdjęciem aktorki.

Trzeba przyznać, że Joanna Brodzik bardzo się zmieniła!

Przypomnijmy, że Joanna Brodzik przyszła na świat 11 stycznia 1973 roku w Krośnie Odrzańskim. Znana jest przede wszystkim z występów w serialach takich jak: „Graczykowie", „Kasia i Tomek", „Magda M." oraz „Dom nad Rozlewiskiem" (i jego kontynuacjach,: „Miłość nad rozlewiskiem", „Życie nad rozlewiskiem", „Nad rozlewiskiem" i „Cisza nad rozlewiskiem"). Prywatnie piękna aktorka związana jest z Pawłem Wilczakiem, także aktorem, z którym ma bliźniaki – Jana i Franciszka. Dzieci gwiazdorskiej pary przyszły na świat 2 lipca 2008 roku.

Zobacz w naszej galerii także aktualne zdjęcia polskiej aktorki.

RadioZET.pl/SI

Oceń