Zamknij

Gwiazda Polsatu pokonała raka piersi. Jak wygląda obecnie? Internauci są zachwyceni [FOTO]

24.02.2021 17:19
Joanna Górska
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Górska przed paroma laty walczyła z rakiem piersi. W wyniku chemioterapii dziennikarka Polsat News straciła włosy i mocno schudła. Obecnie znowu cieszy się dobrą formą, o czym świadczy jej najnowszy wpis. 

Joanna Górska to dziennikarka Polsat News, której udało się wygrać walkę z rakiem piersi. Druzgocącą diagnozę usłyszała latem 2017 roku i od razu podjęła leczenie. Operacja i chemioterapia wkrótce przyniosły poprawę, lecz kolejne dawki chemii sprawiły, że gwiazda straciła włosy. W październiku ubiegłego roku ukazała się książka o jej walce z nowotworem "Dziad. On silny, my silniejsi", którą Górska napisała wraz z partnerem Robertem Szulcem. 

Jesienią gwiazda Polsat News zakaziła się koronawirusem. W jej przypadku choroba mogła być niebezpieczna. - Najbardziej obwialiśmy się, że przez moją historię zdrowotną przebieg choroby będzie bardzo ostry. Zresztą tak mówiła też pani onkolog, że może być ciężko, ale każdy może zupełnie inaczej reagować - mówiła. Na szczęście organizm Joanny Górskiej poradził sobie z COVID-19 bez specjalistycznego leczenia w szpitalu. 

Joanna Górska zarażona koronawirusem. Opowiedziała o objawach 

Joanna Górska pokonała raka piersi. Pochwaliła się gęstymi włosami 

Joanna Górska skończyła przyjmować chemię w styczniu 2018 roku. Od tamtej pory udało jej się wrócić do formy i odzyskać zdrowy wygląd. Oznaką wzbierających sił witalnych stały się gęste i błyszczące włosy, które z każdym miesiącem wydłużają się o kolejne centymetry. Dla Joanny Górskiej bujna fryzura to nie tylko ważny element wizerunku, ale także pewien symbol.

To tylko włosy, odrosną - tak mówili... mieli rację. Odrosły. Tylko włosy, ale kiedy są coraz dłuższe i dłuższe, cieszy każdy milimetr. Dlaczego? Bo te "tylko włosy" stały się AŻ symbolem procesu odzyskiwania siebie sprzed raka - napisała dziennikarka Polsat News.

Przesuń palcem i zobacz, jaką długość miałam w październiku 2019 roku. Już wtedy radość była maxx, a teraz? Niespełna półtora roku zrobiło dużą różnicę. Jeśli teraz sobie pomyślałaś: kiedy ja będę mogła przeczesać dłonią swoje włosy... Powiem Ci jedno - ZARAZ - wyznała, prezentując fanom swoje piękne włosy. 

Natalia Dawidowska z "Big Brothera" walczy z rakiem piersi. Przeszła podwójną mastektomię