Zamknij

Znana dziennikarka pokonała raka. Teraz pokazuje włosy po terapii

23.10.2020 15:50
Joanna Górska
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Joanna Górska w 2017 roku niespodziewanie zniknęła z telewizji. Dziennikarka Polsatu przez pewien czas ukrywała, co było powodem odejścia z pracy. Potem ujawniła, że walczy z rakiem piersi. Najtrudniejsze chwile już za nią. Teraz pokazuje włosy po terapii. "Cieszy każdy centymetr".

Joanna Górska usłyszała przerażającą diagnozę latem 2017 roku. Choć z dnia na dzień zniknęła z telewizji, regularnie pojawiała się w mediach społecznościowych, ukazując swoją walkę z rakiem piersi. Zdobyła się m.in. na pokazanie swojego wyglądu bez peruki. Teraz te najtrudniejsze chwile ma już za sobą. Długa wojna ze śmiercionośną chorobą zakończyła się zwycięstwem, a gwiazda pokazała, niczym wojenną zdobycz, swoje odrastające włosy.

Zobacz także: Joanna Grórska pokazała się bez peruki

Joanna Górska pokazuje odrastające włosy

Gwiazda  Polsatu zakończyła terapię już dość dawno, o czym świadczą jej odrastające, półdługie włosy. Dla kobiet, które nie doświadczyły zmagań z nowotworem i chemioterapią, włosy są czymś zwyczajnym, normalnym. Dla osób, które włosy straciły podczas terapii, każdy z nich jest osobnym powodem do radości. Joanna Górska cieszy się, że jej kosmyki powoli odrastają.

"Niby to tylko włosy ... ale cieszy każdy centymetr. Jeszcze chwila i będą takie jak przed dziadem" - napisała dziennikarka.

Jej wpisy, dotyczące walki z rakiem, do szczerych wyznań skłaniają setki kobiet. Także i pod tym zdjęciem Górskiej pojawiło się wiele komentarzy od pań, które wygrały walkę z rakiem, albo dopiero ją zaczynają. Żadna z wypowiedzi nie pozostaje przez prezenterkę niezauważona.

"Obserwuję Twój profil od początku Twojej walki z dziadem. Wtedy nawet przez myśl mi nie przeszło,że może i mnie to dotyczyć. Stało się. Rak piersi. Czekam na operacje. Dziękuje,że jesteś. Dajesz mi dużo siły do walki" - pisze internautka. A Górska odpowiada z serdecznością:

"Powodzenia. Bardzo się cieszę, że mogę pomóc. Takie komentarze pokazują, że to co robię ma sens. Dziękuję. Proszę się trzymać".

RadioZET.pl/AS