Zamknij

Joanna Górska z Polsatu wróciła do pracy

Redakcja
12.03.2018 16:00
Joanna Górska
fot. Eastnews

Joanna Górska wróciła do pracy po chorobie. Dziennikarka Polsatu pokazała na Instagramie swoją pierwszą fotografię ze studia telewizyjnego.

Joanna Górska z Polsatu wróciła do pracy

Joanna Górska zmagała się z rakiem piersi. Niedawno zdradziła, że pokonała chorobę i wraca do pracy. Swoje zmagania pokazywała fanom na Instagramie.

— Tak się zastanawiam... wrzucić coś na głowę? Chyba już nie. Chyba jestem gotowa. Rzucam chustkę na dobre, rzucam też perukę, czapkę sobie zostawię w razie powrotu zimy — napisała Joanna Górska, która zdecydowała się też błyskawicznie wrócić do pracy.

Dziennikarka optymistycznie patrzy w przyszłość, co potwierdziła noworocznym wpisem na Facebooku. — Niech to będzie dobry rok. Wszystkiego dobrego dla wszystkich — napisała prezenterka Polsatu pod fotografią, na której zaprezentowała się fanom bez peruki.

Warto przypomnieć, że Joanna Górska pochodzi z Mrągowa. Swoją karierę dziennikarską rozpoczynała w Radiu Wa-Ma. W 2005 roku trafiła do TVP Olsztyn, skąd po przeniosła się do „Wiadomości”. W Polsat News Górska jest wydawcą i gospodynią programu „Informacje”.

RadioZET.pl/SI