Zamknij

Joanna Jabłczyńska grała w "Klanie". Pokazała archiwalne nagranie [WIDEO]

24.11.2021 15:37
Joanna Jabłczyńska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Joanna Jabłczyńska karierę w telewizji zaczęła jako kilkulatka. Występowała w programach dla młodych widzów, takich jak m.in. "Tik-tak" oraz "Teleranek". Grała też w polskich serialach. Jednym z nich był "Klan". Aktorka podzieliła się z obserwatorami archiwalnym nagraniem z serialu.

Joana Jabłczyńska ma wiele pasji. Jest prawniczką, uprawia sporty, gra w serialach, Karierę w telewizji zaczęła już jako kilkulatka. Gwiazda występowała w telewizyjnych programach, takich jak m.in. "Teleranek" czy "tik-tak" oraz grała w serialach.

Choć widzowie kojarzą ją najbardziej z serialu "Na Wspólnej", gwiazda przed laty grała w "Klanie". Na Instagramie Joanny pojawiło się archiwalne nagranie z serialu "Klan". Aktorka wystąpiła w scenie razem z Agnieszką Kotulanką, Tomaszem Stockingerem oraz Kają Paschalską. Gwiazda zdradziła, że z Kają ponownie spotkają się, lecz na scenie teatralnej.

Zobacz też:  Joanna Jabłczyńska pokazała film sprzed 20 lat, na którym tańczy i śpiewa [WIDEO]

Joanna Jabłczyńska grała w "Klanie". Pokazała archiwalne nagranie [WIDEO]

"Podobno lecą gdzieś właśnie powtórki odcinków „Klanu” z moim udziałem. Los jest przewrotny, a świat mały, dlatego z  @kajapaschalska spotkamy się znowu, tym razem na scenie teatralnej. Już w niedzielę zagramy spektakl „Najslodszy owoc” w Oświęcimiu. P.S. Gram w płaskich butach i w sumie i tak nie wiem jak moja noga to ogarnie. Sytuacja jest jednak wyjątkowa, więc…. trzymajcie kciuki" - napisała aktorka, nawiązując do niedawnej kontuzji, której doznała.