Zamknij

Joanna Jabłczyńska miała wypadek. Gwiazda pokazała zdjęcie ze szpitala

19.10.2021 17:42
Mateusz Jagielski/ East News
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Joanna Jabłczyńska doznała wypadku. Gwiazda "Na Wspólnej" pokazała zdjęcie ze szpitala. Na fotografii widać, że Joanna ma nogę w gipsie.

Joanna Jabłczyńska będzie musiała na jakiś czas zrobić sobie przerwę od pracy. Gwiazda "Na Wspólnej" doznała wypadku. Podzieliła się z fanami zdjęciem ze szpitala, na którym widać, że ma nogę w gipsie. Aktorka ubolewa, że nie będzie mogła zagrać spektaklu w najbliższy weekend, który miał odbyć się w Białymstoku i Rawiczu. Joanna zdradziła też, że na razie czeka ją również przerwa od zdjęć w "Na Wspólnej".

Joanna Jabłczyńska miała wypadek. Gwiazda pokazała zdjęcie ze szpitala

"Choć to zdjęcie niesie w sobie mnóstwo smutku i złości, to czuje się w obowiązku je opublikować. W najbliższy weekend miałam zagrać spektakl „Najsłodszy owoc” w Białymstoku i Rawiczu, duży wątek Marty czeka na zagranie w  @nawspolnej_tvn  a zamiast zdjęć ze sceny i planu, mogę wrzucić tylko zdjęcie z SOR-u" - ubolewa aktorka. Jabłczyńska za swoją niedyspozycję przeprosiła wszystkich widzów.

"Drodzy Widzowie z Białegostoku, Was przepraszam najmocniej, ponieważ już wiem, że nie udało się znaleźć zastępstwa na spektakl w najbliższą sobotę. Przyjmijcie proszę moje najszczersze przeprosiny j obiecajcie proszę, że przyjdziecie do teatru w lutym, kiedy będę już w pełni sił. Obiecuje dać z siebie wszystko! A na razie pełna mobilizacja, aby jak najszybciej rozpocząć rehabilitacje i wrócić do sprawności" - czytamy na Instagramie Jabłczyńskiej. 

Pod postem gwiazda mogła liczyć na ogromne wsparcie fanów, którzy życzyli jej szybkiego powrotu do zdrowia. Joanna nie zdradziła jednak, jak doszło do wypadku.