Zamknij

Joanna Jabłczyńska pokazała film sprzed 20 lat, na którym tańczy i śpiewa [WIDEO]

31.07.2020 10:02
Joanna Jabłczyńska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Joanna Jabłczyńska podzieliła się z fanami nagraniem z dzieciństwa sprzed 20 lat. Aktorka należała wtedy do dziecięcego zespołu Fasolki, który cieszył się ogromną popularnością wśród dziecięcych fanów.

Joanna Jabłczyńska pokazała nagranie z dzieciństwa, na którym tańczy i śpiewa [WIDEO]

Joanna Jabłczyńska zaczęła swoją karierę w show-biznesie na początku lat 90. Aktorka w 1993 roku wygrała eliminacje do Telewizyjnego  Zespołu Dziecięcego Fasolki, który w tamtych czasach cieszył się ogromnym powodzeniem wśród dziecięcych widzów. 34-letnia dziś Joanna Jabłczyńska podzieliła się z fanami wyjątkowym nagraniem z tamtego okresu, gdzie śpiewała i tańczyła do piosenki "Zabiorę brata na koniec świata".

"Zabiorę brata na koniec świata. Wiem, że są tu fani tej piosenki. Ja również słuchałam jej namiętnie, zanim zaczęłam być częścią zespołu Fasolki. Oryginalnie śpiewała te piosenkę @monikakingamrozowska zaśpiewanie jej na scenie było ogromnym moim marzeniem,  tutaj wykonanie z próby do 15-lecia Fasolek." - napisała Joanna Jabłczyńska. Razem z gwiazdą "Na Wspólnej" utwór wykonuje Dominik Koniusz.

Joanna Jabłczyńska: Czym zajmuje się zawodowo?

Mimo że Joanna Jabłczyńska związała się z aktorstwem, poza nim gwiazda ma mnóstwo innych zainteresowań. Oprócz tego, że jest aktorką telewizyjną i dubbingową, pełni też funkcję radcy prawnego. Gwiazda "Na Wspólnej" kocha sport. Brała udział w zawodach biegowych czy triathlonowych. Kilka lat temu Jabłczyńska wzięła udział w "Diablaku", triathlonie uważanym za najtrudniejszy w Polsce. Gwiazda zdobyła 32. miejsce.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl