Zamknij

Joanna Jarmołowicz pokazała dziecko. Bratanek Antka Królikowskiego zadebiutował na Instagramie

Judyta Wanicka
02.10.2019 15:49
Joanna Jarmołowicz
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Jarmołowicz opublikowała pierwsze zdjęcie z synem. Gwiazda "M jak Miłość" została mamą dwa tygodnie temu. Teraz zdecydowała się przedstawić małego Józefa fanom. Dziecko Joanny Jarmołowicz i Jana Ignacego Królikowskiego zostało oficjalnie zaprezentowane na Instagramie.

Joanna Jarmołowicz z "M jak miłość" opublikowała pierwsze zdjęcie dziecka. 19 września aktorka została mamą - urodziła syna, który otrzymał imię Józef. Do tej pory mało kto wiedział, z kim związana jest Joanna Jarmołowicz. Okazuje się, że partnerem i ojcem dziecka jest Jan Ignacy Królikowski, brat znanego z ekranów Antoniego Królikowskiego. Mały Józef to więc bratanek znanego aktorka. Chłopczyk właśnie został oficjalnie zaprezentowany na Instagramie.

Joanna Jarmołowicz pokazała pierwsze zdjęcie dziecka

Gwiazda "M jak miłość", Joanna Jarmołowicz, zamieściła w sieci pierwsze zdjęcie z synem. Przedtem fan mogli podziwiać tylko rączkę małego Józia. Teraz mogli zobaczyć Joannę Jarmołowicz trzymającą w ramionach synka w beciku. Na ujęciu nie widać twarzy dziecka a jedynie jego główkę. W opicie aktorka zamieściła tylko skromne serduszko oraz oznaczyła swojego partnera Jana Królikowskiego.

Pod postem pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami i mnóstwo życzeń dla dziecka i rodziców.

Gratulacje! Niech zdrowo rośnie i dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa. 

Gratulacje! Jak najwięcej przespanych nocy!

Ogromne gratulacje! Wujek będzie rozpieszczał - piszą internauci.

Kim jest Joanna Jarmołowicz?

Joanna Jarmołowicz to popularna aktorka, która od 2018 roku gra Katię w serialu "M jak miłość". Rozpoznawalność przyniosła jej również rola Marty w "Pierwszej miłości" oraz udział w  trzech częściach "Planety singli". Prywatnie aktorka związana jest z Janem Ignacym Królikowskim, bratem Antoniego Królikowskiego. Co ciekawe, kilka lat temu Joanna Jarmołowicz spotykała się z Antkiem. Podobno starszy brat nie miał nic przeciwko, by młodszy "dziedziczył" po nim dziewczynę. Akor był już wtedy zakochany w Julii Wieniawie. Syn Józef jest zatem bratankiem Antoniego Królikowskiego oraz wnukiem znanej aktorskiej pary, Małgorzaty i Pawła Królikowskich.

RadioZET.pl/jw