Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Joanna Jarmołowicz pokazała dziecko. Bratanek Antka Królikowskiego zadebiutował na Instagramie

02.10.2019 15:49

Joanna Jarmołowicz opublikowała pierwsze zdjęcie z synem. Gwiazda "M jak Miłość" została mamą dwa tygodnie temu. Teraz zdecydowała się przedstawić małego Józefa fanom. Dziecko Joanny Jarmołowicz i Jana Ignacego Królikowskiego zostało oficjalnie zaprezentowane na Instagramie.

Joanna Jarmołowicz fot. TRICOLORS/East News

Joanna Jarmołowicz z "M jak miłość" opublikowała pierwsze zdjęcie dziecka. 19 września aktorka została mamą - urodziła syna, który otrzymał imię Józef. Do tej pory mało kto wiedział, z kim związana jest Joanna Jarmołowicz. Okazuje się, że partnerem i ojcem dziecka jest Jan Ignacy Królikowski, brat znanego z ekranów Antoniego Królikowskiego. Mały Józef to więc bratanek znanego aktorka. Chłopczyk właśnie został oficjalnie zaprezentowany na Instagramie.

Joanna Jarmołowicz pokazała pierwsze zdjęcie dziecka

Gwiazda "M jak miłość", Joanna Jarmołowicz, zamieściła w sieci pierwsze zdjęcie z synem. Przedtem fan mogli podziwiać tylko rączkę małego Józia. Teraz mogli zobaczyć Joannę Jarmołowicz trzymającą w ramionach synka w beciku. Na ujęciu nie widać twarzy dziecka a jedynie jego główkę. W opicie aktorka zamieściła tylko skromne serduszko oraz oznaczyła swojego partnera Jana Królikowskiego.

Pod postem pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami i mnóstwo życzeń dla dziecka i rodziców.

Gratulacje! Niech zdrowo rośnie i dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa. 

Gratulacje! Jak najwięcej przespanych nocy!

Ogromne gratulacje! Wujek będzie rozpieszczał - piszą internauci.

Kim jest Joanna Jarmołowicz?

Joanna Jarmołowicz to popularna aktorka, która od 2018 roku gra Katię w serialu "M jak miłość". Rozpoznawalność przyniosła jej również rola Marty w "Pierwszej miłości" oraz udział w  trzech częściach "Planety singli". Prywatnie aktorka związana jest z Janem Ignacym Królikowskim, bratem Antoniego Królikowskiego. Co ciekawe, kilka lat temu Joanna Jarmołowicz spotykała się z Antkiem. Podobno starszy brat nie miał nic przeciwko, by młodszy "dziedziczył" po nim dziewczynę. Akor był już wtedy zakochany w Julii Wieniawie. Syn Józef jest zatem bratankiem Antoniego Królikowskiego oraz wnukiem znanej aktorskiej pary, Małgorzaty i Pawła Królikowskich.

RadioZET.pl/jw

Oceń