Zamknij

Joanna Jędrzejczyk w różowym bikini. Pokazała odważne kadry [FOTO]

13.05.2021 11:57
Joanna Jędrzejczyk
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Jędrzejczyk zaskoczyła swoich obserwatorów ostatnim zdjęciem. Zawodniczka mieszanych sztuk walki i gwiazda programu "Dance, dance, dance" zaprezentowała się na Instagramie w różowym bikini.

Joanna Jędrzejczyk do niedawna kojarzona była przede wszystkim przez fanów sportu. Ostatnio to się zmieniło - zawodniczka UFC dołączyła do składu jurorskiego programu "Dance, dance, dance" na TVP. Poczynania gwiazdy w mediach społecznościowych śledzi teraz ponad 1,9 mln osób. Ostatnio na Instagramie Jędrzejczyk pojawiło się zdjęcie, które szczególnie przykuło uwagę jej fanów.

Zobacz także: Katarzyna Zielińska w bikini. Pokazała odważne zdjęcie z domowej sesji [FOTO]

Joanna Jędrzejczyk kusi w różowym bikini [FOTO]

Joanna Jędrzejczyk pokazała się w skąpym, różowym bikini. Gwiazdę TVP wyraźnie ucieszyła przyjemna, słoneczna pogoda i postanowiła skorzystać z okazji do opalania.

- Plażowanie ogrodowe?! CZAS, START #smażing - podpisała zdjęcie Jędrzejczyk.

W komentarzach pojawiło się wiele komplementów i ciepłych słów. Choć obserwatorzy Jędrzejczyk przyznają, że nie jest w najlepszej formie jeśli chodzi o zawody, to dużo lepiej wygląda z dodatkowymi kilogramami.

- Nie obraz się JJ, ale mam wrażenie, że zyskałaś parę kg. Być może się mylę, ale wyglądasz dużo lepiej niż w wersji oktagon. Kształty dodały Ci mega uroku.

- Śliczność.

- Świetnie wyglądasz JJ. Pozdrawiam królową.

- Ulala, ale dżaga - komentują fani.

Wam też się podoba?