Zamknij

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: gorące zdjęcie pary. Cóż za namietność!

07.07.2020 13:18
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: gorące zdjęcie pary. Cóż za namietność!
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na gorącym zdjęciu. Aktorka z okazji Światowego Dnia Pocałunku podzieliła się fotką, na której wprost kipi namiętnością! Ona i jej mąż całują się w strugach wody.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są małżeństwem już od sześciu lat, jednak parą są znacznie dłużej. Jak to związki z wieloletnim stażem, także i oni mają za sobą zarówno lepsze, jak i gorsze chwile. Był nawet czas, kiedy mieli się rozstać. Ostatecznie, po pewnym czasie "odpoczynku" znów byli razem.

Jak widać, nawet po latach i trudnych momentach ich uczucie nadal jest gorące. Ujęto to doskonale na zdjęciu, które Joasia opublikowała w sieci z okazji Światowego Dnia Pocałunku. Aktorka wyjaśniła, jest to ich jedyne takie zdjęcie, które zgodzili się zrobić do dawnej sesji okładkowej dla jednego z magazynów.

Joanna Koroniewska na odważnym zdjęciu

Na fotce kipi namiętnością. Joasia i Maciej stoją w strugach wody, ona w bikini przysłoniętym luźną bluzką, a on w białej koszuli i dżinsach. Prawdziwy klasyk gorących zdjęć.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na gorącym zdjęciu

Aktorka dodała do zdjęcia długi komentarz, w którym śmieje się, że właśnie w ten dzień jej mąż pokazał fotkę ze swoją koleżanką.

"Dziś podobno Światowy Dzień Pocałunku a moja DRUGA połowa postanowiła wrzucić zdjęcie z koleżanką. Dobrze, że przynajmniej nie w pocałunku i że z siostrą Sister bardzo się lubimy. Postanowiłam, że WYJĄTKOWO i nieoczekiwanie nie będę złośliwa" - skomentowała. Dodała, że - jak to często w rodzinie - zamiast swoich zdjęć, mają głownie zdjęcia dzieci.

"Zauważyłam, że mimo sporego stażu związku nie posiadamy zdjęć z tego typu czynnością. ŻADNYCH. Prywatnych też nie. Za to mamy duuuużooo zdjęć dzieci. Jedyne uchwycone tego typu momenty znalazłam w jedynym dotychczas wspólnym naszym okładkowym wywiadzie, nigdy więcej się na taki nie zgodziliśmy" - napisała.

Można powiedzieć, że choć zdjęcie pozowane, to jednak uczucia między Joasią a Maćkiem są na nim jak najbardziej prawdziwe.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS