Zamknij

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na starych zdjęciach. Bardzo się zmienili?

Maciej Friedrich
18.09.2019 14:30
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na starych zdjęciach. Bardzo się zmienili?
fot. KFP/REPORTER/EAST NEWS

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to małżeństwo, które znane jest z zabawnych aktywności w mediach społecznościowych. Tym razem para postanowiła pochwalić się zdjęciami sprzed lat. Oczywiście nie zabrakło uroczych uszczypliwości.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są małżeństwem od 2014 roku. Wychowują dwie córki, 10-letnią Janinę i roczną Helenę. Aktorka i dziennikarz uznawani są za jedną z najsympatyczniejszych par polskiego show-biznesu. Nie stronią także od aktywności w mediach społecznościowych. Szczególnie na Instagramie możemy obserwować wpisy, w których małżonkowie nie szczędzą sobie uszczypliwych, ale żartobliwych uwag. Zdjęcia, które pojawiły się na ich profilach wczoraj, wyjątkowo rozbawiły internautów.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali stare zdjęcia

Pierwsze zdjęcie sprzed lat opublikowała na swoim profilu Joanna. Fotografię, na której siedzi ukochanemu na kolanach, żartobliwie skomentowała.

Od zawsze było wiadomo kto w tym związku jest ponurakiem (...) Nie dość, że się nic a nic nie zmieniłam (prawda moi Kochani?), w przeciwieństwie do mojego partnera, to jeszcze ta jego za przeproszeniem zasromana twarz. I wyjątkowo pucołowata buźka. No cóż, jak to się mówi, szlachetność zawsze się obroni. W każdym wieku.

Maciej Dowbor postanowił nie być dłużny małżonce i odpowiedział zdjęciem opublikowanym na swoim profilu.

Joanna Koroniewska twierdzi, że to ja mam niewyjściową gębę do zdjęć. Pamiętaj Joasiu, że internet nigdy nie zapomina. Wystarczyło 5 minut i mam takie hity, że boję się wracać do domu. Dobrze, że zabrakło mi czasu (i odwagi), bo nie miałbym już w ogóle po co do domu wracać [...] Swoją drogą, jaką przebiegłością musiałem się wykazać, widząc w tej kobiecie potencjał – ripostował Maciek.

Po tym wpisie Joanna postanowiła wytoczyć najcięższe działa. Pokazała zdjęcie, które ponoć miało pozostać w ukryciu.

Kiedyś Ci obiecałam, że nigdy, przenigdy tego zdjęcia nie wyciągnę. Sorry, wczoraj po Twoim poście miarka się przebrała. Po makale. Katarzyna Dowbor - Ty zawsze wiedziałaś, że Twój syn ma szczęście, że mnie w ogóle spotkał i tak się wyrobił prawda Kochana? – żartowała aktorka.

Maciej do tej pory nie odpowiedział na cios zadany w „fotograficznej wojnie”.

Maciej Dowbor zachwyca się seksownym zdjęciem Koroniewskiej. „Jeszcze tylko kajdanki”

Zagłosuj

Jesteś aktywny w mediach społecznościowych?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF