Zamknij

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w dwuznacznej pozie. Gwiazda tłumaczy: "To nie to, co myślicie"

04.10.2021 10:44
Joanna Koroniewska Maciej Dowbor
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Koroniewska opublikowała pikantne zdjęcie z mężem Maciejem Dowborem. Aktorka i prezenter pozują do fotografii niemal całkiem nadzy, co od razu wywołało falę skojarzeń. "To nie jest to, co myślicie" - wyjaśniła szybko gwiazda.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Jedna z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie chętnie wchodzi w dyskusję z fanami, dzieli się kulisami życia prywatnego oraz organizuje tzw. Domówki u Dowborów, czyli transmisje na żywo i wywiady ze znanymi osobami. Małżeństwo zdobyło sympatię internautów dzięki szczerości i wyjątkowemu poczuciu humoru.

Ostatnio na profilu Joanny Koroniewskiej na Instagramie pojawiło się pikantne zdjęcie. Aktorka zapozowała z mężem w dwuznacznej pozycji - Maciej Dowbor pochyla się na plecach żony. Oboje wyglądają tak, jakby byli całkiem nadzy. Koroniewska postanowiła wytłumaczyć się fanom z tych rozbieranych fotek.

Joanna Koroniewska na odważnym zdjęciu z półnagim Dowborem [FOTO]

Joanna Koroniewska wytłumaczyła, że choć zdjęcie może wywoływać różne skojarzenia jej obserwatorów, to "żadne harce nie miały miejsca". Okazuje się, że aktorka wybrała się z mężem na masaż, dlatego leżą półnago na łóżku.

- To nie jest to, co myślicie. Żadne harce nie miały miejsca. Dowborowi było tak dobrze po masażu, że padł jak dzidziuś o 22.00. Okazało się, że sprawa ma drugie dno zresztą, sami zobaczcie na kolejnym slajdzie. Jak myślicie, dlaczego kobiety krępują się męskich masażystów? Co innego Dowbor, on wstydzi się kobiet - zupełnie nie wiem dlaczego - napisała w opisie.

Gwiazda wielokrotnie musiała mierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami i hejtem w sieci. W związku z tym dosadnie podkreśliła, że jej mąż na zdjęciu nie jest całkiem nagi.

- PS. Dla wrażliwych: Tak, to był masaż. Nie, Maciek NIE jest nagi. Tak, MA na sobie stringi. I chyba założył na właściwą stronę - podsumowała wpis.