Zamknij

Joanna Koroniewska ma nową fryzurę. Co na to Maciej Dowbor? "Sugeruje zmianę partnera"

Maciej Friedrich
04.11.2019 15:59
Joanna Koroniewska ma nową fryzurę. Co na to Maciej Dowbor? "Sugeruje zmianę partnera"
fot. Lukasz Piecyk/REPORTER/EAST NEWS

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze, której nie omieszkała zabawnie skomentować, nawiązując do swojego męża. Sam Maciej Dowbor również zdecydował się na zabawny komentarz. Co myśli o fryzurze małżonki?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uważani są za jedną z najzabawniejszych par polskiego show-biznesu. Aktorka i dziennikarz znani są ze złośliwych słownych przepychanek w internecie, którymi rozbawiają fanów do łez. Oczywiście dogryzają sobie wyłącznie w żartach. Nie inaczej było 1 listopada, gdy Joanna opublikowała zdjęcie po tym, jak obcięła włosy. Małżonkowie ponownie nie szczędzili sobie zabawnych komentarzy.

Joanna Koroniewska obcięła włosy. Maciej Dowbor zabawnie skomentował

Joanna Koroniewska pochwaliła się nową fryzurą na Instagramie. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje razem z mężem. Nie odmówiła sobie jednak zabawnego komentarza.

- Podobno obcięcie włosów sugeruje zmianę partnera. No cóż. Ponieważ ja jedynie lekko je podcięłam - (już oczywiście żałuję, że za krótko), to i partner ten sam pozostał. Ale są i zdecydowane plusy tej sytuacji - jestem dla niego choć odrobinę obca - napisała aktorka.

Maciej Dowbor nie byłby sobą, gdyby nie zripostował postu małżonki. Na swoim profilu pokazał zdjęcie we własnej "stylizacji".

- Ponieważ Joanna Koroniewska najwyraźniej dopomina się nowych emocji w małżeństwie, zgodnie z zasadą „żebyś choć trochę obcy był”, postanowiłem wyjść naprzeciw jej potrzebom. Mój niezwykle modny wąsik w stylu SuperMario łączy w sobie również kilka dodatkowych atutów. Otóż mogę jednocześnie włączyć się do ogólnoświatowej akcji Movember, odkurzyć dawny trend na „wąsy mocy” i poprawić swoje parametry aerodynamiczne. Oczywiście (niezależnie od wyniku) liczę na euforyczne powitanie w domu - podsumował dziennikarz.

Zagłosuj

Śledzisz życie gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF