Zamknij

Joanna Koroniewska miała kolejny wypadek. Skasowała całe auto

16.07.2020 09:55
Joanna Koroniewska
fot. Instagram:@joannakoroniewska

Joanna Koroniewska rozbiła samochód. To kolejny wypadek na koncie byłej gwiazda "M jak miłość". Tym razem żona Macieja Dowbora skasowała całe auto. Jak doszło do wypadku? 

Joanna Koroniewska miała wypadek samochodowy. Do zdarzenia doszło w poniedziałek. Aktorka wcielająca się w rolę Małgosi Mostowiak w "M jak miłość" rozbiła auto. Jak i gdzie doszło do wypadku Joanny Koroniewskiej? Aktorka opowiedział o stłuczce na Instagramie. Przy okazji zdradziła, że była to kolejna groźna sytuacja na jej koncie. 

Joanna Koroniewska zyskuje coraz większą popularność w sieci. Fani mogą ją podziwiać nie tylko na Instagramie, gdzie regularnie zamieszcza zdjęcia z prywatnego życia, ale także oglądać na YouTube. Aktorka i jej mąż, Maciej Dowbor, prowadzą kanał zatytułowany "Dowbory be happy". W czasie pandemii koronawirusa stworzyli program na Instagramie "Domówka u Dowborów". Cykl nagrań z udziałem gości zyskał już spore grono fanów. W jednym z ostatnich filmików Joanna Koroniewska opowiedziała o wypadku samochodowym, jaki przydarzył jej się kilka dni temu. 

Hejterzy drwią z biustu Joanny Koroniewskiej. Gwiazda odpowiedziała po mistrzowsku!

Joanna Koroniewska miała wypadek. Rozbiła samochód 

Żona Macieja Dowbora przeżyła w poniedziałek chwile grozy. Joanna Koroniewska wyznała, że miała wypadek, w wyniku którego skasowała samochód. 

Miałam wczoraj bardzo zły dzień. Jestem mistrzynią kierownicy i ciągle coś robię tak, że te samochody rozwalałam już parę razy - powiedziała szczerze aktorka. Mam jakiegoś pecha, bo naprawdę nie przeglądam telefonu, wtedy kiedy mi się to dzieje. Nic takiego nie robię. Raz rozwaliłam samochód, bo się zamyśliłam i rozwaliłam cały bok. Skasowałam samochód całkowicie – powiedziała była gwiazda "M jak miłość". 

Koroniewska przeżyła już kilka stłuczek i nieprzyjemnych sytuacji drogowych, m.in. straciła opnę i wylądowała na lawecie. Jak podkreśla Maciej Dowbor, do feralnych zdarzeń często dochodziło w pobliżu domu.

Moja żona miała w życiu trzy poważne sytuacje drogowe. Wszystkie trzy zdarzyły się w promieniu 300 metrów od domu, z czego dwa na naszej uliczce osiedlowej – wspomina prezenter Polsatu.

Na szczęście żadna ze stłuczek nie odbiła się na zdrowiu aktorki. Joanna Koroniewska za każdym razem wychodziła cała i zdrowa. 

Posłuchaj podcastu