Zamknij

Joanna Koroniewska miała wypadek. Pokazała zdjęcie obrażeń. "Techniczny nokaut" [FOTO]

27.07.2021 16:52
Joanna Koroniewska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Joanna Koroniewska zaniepokoiła fanów, pokazując w sieci zdjęcie z mocno podbitym okiem. Aktorka opowiedziała o wypadku, jaki przytrafił jej się w ogrodzie. Chwila nieuwagi wystarczyła, by uszkodzić twarz.

Joanna Koroniewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, choć na swoim koncie nie ma dziesiątek kreacji. Podbiła jednak serca widzów rolą Małgorzaty Chodakowskiej w serialu "M jak Miłość", w jedną z najbardziej lubianych i charakterystycznych bohaterek wcielała się w latach 2000-2013. Mogliśmy ją oglądać także w innych produkcjach takich jak "Daleko od noszy", "Julia" czy kryminalny "Ślad", w którym zagrała nadkomisarz Maję Olender.

Prywatnie Joanna od 2014 roku jest w szczęśliwym związku małżeńskim z dziennikarzem Maciejem Dowborem, z którym ma dwie córki, Janinę i Helenę. Zakochani słyną ze swojego poczucia humoru i aktywności w internecie. Prowadzą własny kanał w serwisie YouTube, a w mediach społecznościowych często przekomarzają się i pokazują, że mają do siebie ogromny dystans. Koroniewska chętnie chwali się nowymi zdjęciami, także odważnymi fotografiami w bikini i z uśmiechem reaguje na złośliwe żarty hejterów, którym nie podoba się nawet rozmiar jej biustu. Jednak jeden z najnowszych wpisów aktorki mocno zaniepokoił jej wielbicieli. Na zdjęciu widzimy bowiem Joannę z mocno podbitym okiem. Co się stało?

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z podbitym okiem. Aktorka miała wypadek

Na profilu Joanny Koroniewskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy aktorkę z wyraźnie uszkodzonymi okolicami oka. Jak się okazuje, była gwiazda "M jak Miłość" przypomniała fanom o wypadku, jaki miał miejsce podczas prac w ogrodzie.

- Nie każdy nadaje się do prac ogrodowych, co widać na załączonym obrazku. Przegrałam pojedynek z gałęzią i łopatą, którą próbowałam zrzucać liście w ogrodzie, żeby szybciej spadły. Można powiedzieć, że był to techniczny nokaut w nierównej walce z drzewem i to w pierwszej rundzie. Jak Wam już kiedyś wspominałam, dwa razy podjęłam się nierównego pojedynku z ogrodem i to ogród był górą - czytamy.

Na szczęście okazało się, że zdjęcie z podbitym okiem było jedynie pretekstem do polecenia fanom produktu, który jej zdaniem okazał się receptą na bolące i zaczerwienione oczy. Z pewnością wielu fanów Koroniewskiej odetchnęło z ulgą.