Zamknij

Joanna Koroniewska na wspólnym zdjęciu z czasów studenckich z Katarzyną Glinką [FOTO]

02.11.2020 10:36
Joanna Koroniewska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Joanna Koroniewska pokazała na Instagramie wspólne zdjęcie z Katarzyną Glinką. Fotografia ma ponad dwadzieścia lat. Jak wyglądały wtedy aktorki?

Joanna Koroniewska za pośrednictwem mediów społecznościowych przybliża fanom swoje życie. Gwiazda chętnie sięga do zdjęć archiwalnych, gdy była studentką PWST w Łodzi. Tym razem uraczyła swoich fanów fotografią, która ma ponad dwadzieścia lat.

Zobacz też: Katarzyna Glinka pokazała się bez makijażu. Zachęca fanki do publikacji naturalnych zdjęć 

Joanna Koroniewska na wspólnym zdjęciu z Katarzyną Glinką. Fotografia powstała ponad 20 lat temu [FOTO]

Na zdjęciu gwiazda pozuje w  halloweenowym przebraniu w towarzystwie m.in. Katarzyny Glinki. Zdjęcie zostało zrobione w toalecie studenckiego akademika w 1998 roku. Fotografia spotkała się z dużym entuzjazmem ze strony fanów. "Jakie dziewczynki, świetna pamiątka",  "ale świetna fotka", "nic się nie zmieniłyście". - zachwycali się wielbiciele Joanny Koroniewskiej.

Dziś zarówno Joanna Koroniewska, jak i Katarzyna Glinka są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych  aktorek swojego pokolenia. Prywatnie obie aktorki są również mamami. Joanna Koroniewska doczekała się dwójki pociech - córeczek, z kolei Katarzyna Glinka jest mamą dwóch synów. W maju tego roku Katarzyna Glinka przywitała na świecie synka Teo.

RadioZet.pl