Zamknij

Joanna Koroniewska sprząta w seksownej mini. Maciej Dowbor nie chciał być gorszy [FOTO]

Maciej Friedrich
03.04.2020 21:38
Joanna Koroniewska sprząta w seksownej mini. Maciej Dowbor nie chciał być gorszy [FOTO]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie, na którym sprząta w seksownej mini. Mąż aktorki Maciej Dowbor także postanowił pokazać się w sukience. Małżonkowie po raz kolejny popisali się charakterystycznym poczuciem humoru.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uchodzą za najzabawniejszą parę polskiego show-biznesu. Rzeczywiście, aktorka i prezenter bardzo często wykorzystują media społecznościowe do zabawnych docinek, śmiesznych komentarzy i przerzucaniem fotografiami, które rozbawiają ich fanów do łez.

Okazuje się, że nawet trwająca z powodu pandemii koronawirusa izolacja społeczna nie popsuła gwiazdorskiej parze humorów. Choć dla wielu osób przedłużający się pobyt w czterech ścianach zaczyna poważnie doskwierać, Asia i Maciek nadal tryskają dobrym humorem. Jak zwykle też, gdy jedno opublikuje post na Instagramie, drugie stara się natychmiast "odbić piłeczkę".

 Joanna Koroniewska skrytykowana. Ostro odpowiedziała hejterom

Joanna Koroniewska w seksownym mini. Maciej Dowbor też założył sukienkę

Na profilu Joanny Koroniewskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które rozpaliło wyobraźnię fanów. Aktorka pozuje na nim w kusej koronkowej sukience i wysokich szpilkach trzymając...odkurzacz.

- Panie i Panowie! Najnowsza kolekcja od Paprocki i Brzozowski w nowych okolicznościach wymaga od nas wszystkich nowej oprawy! Nawet podczas tak prozaicznych czynności mogę się poczuć jak gwiazda. Obym tylko szybko nie spadła. W takim wydaniu nawet Maciej Dowbor chce mi pomagać. Ciekawa jestem dlaczego - czytamy w poście Aktorki.

Dowbor postanowił odpowiedzieć w sposób, do którego przyzwyczaił fanów. Na jego profilu pojawiło się zdjęcie, na którym także odkurza w skąpej sukience.

- 22 dzień kwarantanny z samymi kobietami. Generalnie jest super, ale czy ktoś może wie, gdzie posiałem moją zalotkę i błyszczyk do ust?! - napisał pod fotografią.

Która kreacja bardziej wam się podoba?

Zagłosuj

Czyje zdjęcie bardziej ci się podoba?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF