Zamknij

Joanna Koroniewska nago na odważnym zdjęciu. Fani zmieszani: "Zniszczyłaś swój wizerunek"

22.06.2020 12:16
Joanna Koroniewska
fot. Instagram/@joannakoroniewska

Joanna Koroniewska opublikowała w swoich mediach społecznościowych bardzo odważne zdjęcie. Gwiazda zapozowała całkiem nago przed lustrem. Nie wszystkim się to spodobało.

Joanna Koroniewska jest jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Grała w wielu popularnych filmach i serialach, jak choćby "M jak miłość", "Daleko od noszy" czy "Ślad". Ostatnio sporą sławę przyniosły jej także transmisje na żywo na Instagramie, które prowadzi ze swoim mężem, Maciejem Dowborem. Małżonkowie zebrali sporą grupę obserwatorów na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Ostatnio Joanna Koroniewska zaskoczyła fanów na Instagramie nowym zdjęciem. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje topless, zasłaniając piersi jedynie telefonem. Fotka wykonana w lustrze w łazience przykuła szczególną uwagę internautów. Nie wszyscy zareagowali na ten wpis pozytywnie.

Zobacz także: Joanna Koroniewska bez makijażu. Gwiazda opublikowała szczery wpis

Joanna Koroniewska topless. Pokazała rozbierane zdjęcie

Joanna Koroniewska rzadko pokazuje tak odważne zdjęcia. Tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek. Choć na profilach większości celebrytek nagość wiąże się z komplementami i zachwytem fanów, nie wszyscy obserwatorzy Joasi zareagowali przychylnie na jej "rozbierane selfie".

- Joasiu, zniszczyłaś swój wizerunek...

- Asia, ubierz się!

- Ale po co ta nagość? Zgorszyłam się. W pewnym wieku już nie wypada - czytamy w komentarzach.

Większość fanów broni jednak zdjęcia topless. Cieszą się, że Joanna pokazuje prawdziwą, naturalną siebie.

- Kocham Panią za szczerość, naturalność i brak filtrów w dzisiejszych czasach.

- Wspaniale, że pokazujesz na Insta to, jak wyglądasz bez makijażu, promujesz naturalność. Za to właśnie najbardziej Cię lubię.

A wy co sądzicie o tym zdjęciu?