Zamknij

Joanna Koroniewska odpowiada na komentarze hejterów. "Polecam wyjąć kij z czterech liter"

02.08.2021 12:47
Joanna Koroniewska
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Joanna Koroniewska często mierzy się z hejtem i złośliwymi komentarzami internautów. Aktorka jest krytykowana zarówno za swój wygląd, jak i styl bycia. Tym razem część osób zarzuciła celebrytce, że ta za bardzo się "wygłupia", co nie przystoi dorosłej kobiecie.

Joanna Koroniewska od dawna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Działalność w internecie przyniosła jej wielu nowych fanów, jednak często na profilu gwiazdy pojawiają się także hejterzy. Internautom nie odpowiada styl życia aktorki, nie brak komentarzy krytykujących jej zachowanie czy wygląd. Teraz Joanna Koroniewska postanowiła zacytować kilka nieprzyjemnych opinii, które pojawiły się na jej profilu w ostatnich dniach. "Aśka, takie skromne pytanko. Co się z Tobą dzieje? Ja rozumiem wszystko, ale dziwaczejesz", "Już nie te lata, żeby się tak popisywać", "Myślałam, że jesteś mądrzejsza" - pisali hejterzy. Gwiazda przygotowała ostrą ripostę.

- A do jakiego wieku można się wygłupiać, ubierać krótkie spodenki, ale przede wszystkim DOBRZE czuć się z sobą samym?! TO pytanka do tych osób, których komentarze udało mi się wyłapać, przy okazji opublikowania wczorajszego mojego wygłupu z pracy. Wiem ILE mam lat, ale serio, nie rozumiem, co ma wiek do mojego zachowania i wyglądu. Jestem i ZAWSZE taka byłam. I nie mam zamiaru TEGO zmieniać. Mam nadzieję, że sił i zdrowia starczy, żeby być TAKĄ jak najdłużej. Szczerzącą się Panią po osiemdziesiątce - zaczęła swój wpis Joanna Koroniewska.

Joanna Koroniewska hejtowana za swoje zachowanie. Gwiazda ostro odpowiada

Joanna Koroniewska podkreśliła, że nie chce się zmieniać i wciąż pragnie zarażać innych pozytywną energią - nawet, jeśli inni twierdzą, że nie wypada.

- Polecam czasem wyjąć KIJ Z czterech liter, docenić TO co ma się wokół siebie i pooddychać pełną piersią! Tyle w temacie! A dla Wszystkich INNYCH mam prośbę - tak jak mi kompletnie nie przeszkadza Wasze podejście do życia - żyjcie sobie jak Wam najwygodniej - tak i uprzejmie proszę, odstosunkujcie się od mojego życia. Jakoś sobie w nim i z nim radzę. Ale przede Wszystkim STARAM SIĘ nikogo nie krzywdzić, bo i po co!! Dzięki za uwagę ! Miłego! - podsumowała.

Zgadzacie się z nią?