Zamknij

Koroniewska hejtowana za zbyt małe piersi. Odpowiedziała: "Współczuję życia i problemów!" [FOTO]

14.06.2021 11:14
Joanna Koroniewska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Joanna Koroniewska pokazała, z jakim hejtem spotkała się w sieci z powodu rozmiaru piersi. Postanowiła stanowczo odpowiedzieć na krytykę i podkreśliła, jak ważna jest akceptacja swojego ciała. 

Joanna Koroniewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która doskonale odnalazła się jako prezenterka telewizyjna, z powodzeniem radzi sobie także w dubbingu. Mogliśmy oglądać ją w wielu znanych produkcjach, jednak największą popularność przyniosła jej rola w "M jak Miłość", gdzie przez 13 lat wcielała się w postać Małgorzaty Chodakowskiej. Na swoim koncie ma także kreacje między innymi w "Daleko od noszy", a w 2019 zagrała nadkomisarz Maję Olender w serialu "Ślad".

Joanna dała się poznać jako osoba niezwykle uśmiechnięta, obdarzona poczuciem humoru i dystansem do siebie. Doskonale pokazuje to jej związek małżeński z Maciejem Dowborem. Zakochani bardzo często przedrzeźniają się w sieci i żartują w charakterystyczny sposób, a nawet prowadzą własny kanał w serwisie YouTube. Ciężko uwierzyć, że tak sympatyczna osoba może mierzyć się z internetowym hejtem. Tymczasem Koroniewska odniosła się do krytycznych uwag dotyczących jej wyglądu. Od wielu osób usłyszała przykre słowa w związku ze swoim biustem.

ZOBACZ TAKŻE:  Joanna Koroniewska w koronkowej bieliźnie. Reakcja Macieja Dowbora rozbroiła fanów [FOTO]

Joanna Koroniewska ofiarą hejtu. Skrytykowano rozmiar jej biustu

Na profilu Joanny Koroniewskiej na Instagramie pojawił się post, w którym aktorka odnosi się do hejtu, jaki spadł na nią z absurdalnego powodu, a mianowicie rozmiaru biustu.

- Naprawdę, pierwsze co wpadło mi w oczy, to brak piersi.

- Jak to jest mieć kobietę bez biustu?

- Przecież prawdę napisała z tym biustem, po co udawać? Mnie też nurtuje, bo mam duży biust i nie wyobrażam sobie być deską - czytamy w komentarzach.

Joanna postanowiła odpowiedzieć na komentarze osób, które przejmują się wielkością biustu innych.

- Dwa dni temu mój mąż wrzucił moje zdjęcie z biegania. Zauważyłam ten post dopiero dzisiaj. I dopatrzyłam się tam niezłej awantury. Dziękuję Wszystkim, którzy wzięli mnie w obronę! A doczytałam, że odbyła się tam prawdziwa walka (,,,) Do Wszystkich SZCZERZE zaniepokojonych wielkością moich piersi. Kochani! Uwielbiam swój rozmiar. Nie mam zamiaru niczego zmieniać. Każdy ma prawo wyglądać, jak chce. Na tym właśnie dla mnie polega samoakceptacja. Swoje, pewnie gdzieś tam ogólnie przyjęte wady, zamieniam w zalety! I kocham je miłością wielką! Żeby nie było! Najbardziej dlatego, że mam to szczęście, że jest zdrowy! Wszystkich szowinistów i stereotypowo myślących ściskam najmocniej, jak potrafię! I trochę współczuję życia i problemów! - ze znanym sobie dystansem napisała Koroniewska. 

Miejmy nadzieję, że post aktorki wpłynie na zachowanie internautów.