Zamknij

Joanna Koroniewska ostro do hejterów: "Możesz mi skoczyć"

26.07.2020 21:58
Joanna Koroniewska
fot. Instagram:@joannakoroniewska

Joanna Koroniewska ostatnio jest bardzo aktywna w sieci. A im częściej publikuje, tym częściej naraża się na krytykę i hejt. Ma już tego wyraźnie dość, dlatego ostro zwróciła się do hejterów: "Możesz mi naskoczyć".

Joanna Koroniewska ostatnio bardzo wiele swojego prywatnego życia prezentuje w sieci. Oczywistym jest, że zawsze znajdzie się ktoś, kto pod postem chętnie wyrazi nieproszony swoje zdanie. Niedawno na przykład została wydrwiona za mały biust, ale z niemiłymi komentarzami świetnie sobie poradziła. Widać jednak, że hejt naprawdę zaczyna jej dawać się we znaki, bo aktorka postanowiła zwrócić się bezpośrednio do hejtujących.

Joanna Koroniewska ostro do hejterów

Na Instagramie aktorka opublikowała post, w którym bez owijania w bawełnę przypomina komentującym, że na jej profilu są gośćmi i jeśli im się nie podoba treść, którą Koroniewska wrzuca, to w każdej chwili mogą po prostu wyjść.

"Ej Ty człowieku wyrażający TYLKO swoją opinię powtarzam raz jeszcze to MÓJ profil, nikt Cię tu na siłę nie trzyma" - pisze Asia. I dodaje wprost: Jestem JAKA jestem. A Ty co najwyżej #możeszmiskoczyć! Wasza „na siłę” i wciąż uchachana JoaNA!

Do treści gwiazda dodała jeszcze kilka hastagów, w tym #stopHEJTOM.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy - w tym od Qczaja: "Ja i tak najbardziej lubię „z całym szacunkiem ale...”, a także od Mai Bohosiewicz, Anny Lewandowskiej czy Joanny Moro. Oni wszyscy niejednokrotnie spotykają się z hetjem w sieci (ale właściwie kto z nim nie miał do czynienia?), a czasem może to być przytłaczające. Na szczęście można sobie z tym radzić tak, jak poradziła sobie Asia Koroniewska.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS