Zamknij

Joanna Koroniewska pierwszy raz pokazała córkę i skomentowała mecz Polaków

Redakcja
25.06.2018 13:47
Joanna Koroniewska
fot. Instagram/Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w lutym 2018 doczekali się drugiego dziecka. Na świat przyszła kolejna córka – Helena. Właśnie aktorka po raz pierwszy pochwaliła się zdjęciem dziewczynki. Co ciekawe, zdecydowała się także skomentować mecz Polaków z Kolumbijczykami.

Kilka miesięcy temu Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor powitali na świecie swoje drugie dziecko – córkę Helenę. „Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna” – napisała wtedy aktorka. Dopiero teraz rodzice zdecydowali się pokazać w sieci zdjęcie młodszej pociechy. Zrobili to przy okazji meczu Polska–Kolumbia. Cała rodzina kibicowała naszej reprezentacji, co widać na ujęciu z Instagrama. Wszyscy z szalikami i w biało-czerwonych strojach.

Niestety, pod zdjęciem pojawiły się przede wszystkim komentarze osób rozgoryczonych porażką Polaków na mundialu. Aktorka postanowiła skomentować wylewającą się falę hejtu w kolejnym poście. Pokazała zdjęcie Roberta Lewandowskiego z zamieszczonym cytatem szkockiego trenera Alexa Fergusona: „Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy, nie macie prawa wspierać nas, kiedy wygrywamy”.

Joanna Koroniewska atakuje kibiców-hejterów

„Po mundialu smutek ogarnia pewnie większość z nas. Oczywiście każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii, jako kibic i Polak, ale błagam, nie rozumiem niektórych hejtow, wyzwisk i chamskich tekstów. To takie ważne. Gro z nas to rodzice, którzy starają się wychować swoje dzieci jak najlepiej i najmądrzej i myślę sobie, właśnie jako matka, że podstawową prawdą, której chcę nauczyć swoje dzieci to fakt, że każda, nawet największa porażka może je ukształtować, nauczyć pokory i z pewnością zmobilizować do cięższej pracy. Tyle w temacie” – napisała Koroniewska.

Zgadzamy się z jej słowami. To prawda, że emocji w związku z MŚ 2018 jest wiele. Dominuje żal i rozczarowanie, jednak wylewanie hejtu w sieci niczego nie zmieni i niczemu nie służy. Wie to z pewnością Anna Lewandowska, na której profilu na Instagramie również pojawiły się setki przykrych komentarzy.

Anna Lewandowska w ogniu krytyki po meczu Polaków

RadioZET.pl/SA