Zamknij

Joanna Koroniewska po raz pierwszy pokazała zdjęcie z mamą. "Minęło 20 lat od jej śmierci"

16.10.2020 12:11
Joanna Koroniewska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Joanna Koroniewska po raz pierwszy opublikowała wspólne zdjęcie z mamą. Gwiazda miała ku temu szczególny powód. Właśnie mija 20 lat od śmierci ukochanej mamy aktorki.

Joanna Koroniewska musiała zmierzyć się ze śmiercią mamy, mając zaledwie 22 lata. Gwiazda nie ukrywała w wywiadach, że to największy cios, jaki dostała od życia. Aktorka nie pokazywała wspólnych zdjęć z rodzicielką, jednak teraz zrobiła wyjątek. Mija właśnie 20 lat od śmierci mamy Joanny Koroniewskiej. Gwiazda dodała czarno-białe zdjęcie z mamą, które okrasiła pięknymi słowami.

"Nigdy wcześniej nie pokazywałam Mamy. Dlaczego teraz się na to zdecydowałam? Minęło dokładnie 20 lat i 11 dni od jej śmierci. I jednej z największych tragedii w moim życiu" - zaczęła swój wpis Joanna Koroniewska.

Zobacz też: Joanna Koroniewska w skąpym bikini. "Naturalna i subtelna" [FOTO] 

Joanna Koroniewska pokazała wspólne zdjęcie z mamą. Mija 20 lat od jej śmierci [FOTO]

W dalszej części wpisu nie zabrakło wspomnień o ukochanej mamie. Koroniewska dodała też, że październik zawsze będzie kojarzył się z jej odejściem. Podkreśliła jednocześnie, że to miesiąc walki z rakiem piersi.

"To tak strasznie dawno temu. Tak wiele się zmieniło, a mimo wszystko ból nadal pozostał. I pewnie będzie mi towarzyszył zawsze. Była taka pozytywna, zawsze uśmiechnięta. Ja zostałam sama. Bez ojca, rodzeństwa. Na wiele lat. Boli nadal i pewnie zawsze będzie bolało. Nie lubię października. Zawsze będzie kojarzył mi się z jej odejściem. Ale paradoksalnie ten miesiąc jest miesiącem walki z rakiem piersi, choroby, której mojej Mamie nie udało się pokonać. Ciągle mówimy o badaniach, ale czy je rzeczywiście wykonujemy?!  - pyta aktorka.

Aktorka zdradziła, że tym zdjęciem chciałaby zachęcić wszystkie kobiety do regularnych badań.

"Dlaczego po tylu latach zdecydowałam się na ten krok? Ponieważ pomyślałam sobie, że jeśli przez publikację tego zdjęcia choć jedna dziewczyna zadba o siebie i pójdzie w końcu na badania, to warto było to zrobić. Pamiętajcie Kochani, żeby przypilnować też swoich najbliższych! Ściskam, wierząc, że to miało sens i licząc na Waszą wyrozumiałość i naprawdę ogromną delikatność całej sprawy" - wyznała aktorka.

RadioZet.pl