Zamknij

Joanna Koroniewska pokazała odważne zdjęcie z teatru. Gwiazda odsłoniła biust [FOTO]

28.08.2020 11:17
Joanna Koroniewska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Joanna Koroniewska chętnie publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Aktorka zamieszcza fotografie, na których czasem wygląda mało korzystnie lub bez makijażu. Tym razem pokazała swoim fanom zdjęcie z próby w teatrze. Odważne zdjęcie w bieliźnie zachwyciło obserwatorów aktorki.

Joanna Koroniewska publikuje swoje zdjęcia na Instagramie z dużym dystansem.

Gwiazdę "M jak miłość" fani często mogą zobaczyć bez makijażu i w niekoniecznie idealnych stylizacjach. Tym razem 42-letnia gwiazda pokazała zdjęcie z próby w teatrze, na którym pozuje bez makijażu i w zmysłowej bieliźnie. Aktorka przyznała, że im jest starsza, tym mniej wstydzi się pokazywać ciało w negliżu.

Joanna Koroniewska pokazała odważne zdjęcie z teatru. Gwiazda pozuje w bieliźnie, odsłaniając biust

"Mama w teatrze. Dziś pierwsza próba kostiumowa. Najważniejszy moment w pracy aktora. I powiem tak, ciało to nasze narzędzie pracy dlatego im jestem starsza, tym paradoksalnie mniej się wstydzę" - zdradziła Joanna Koroniewska, zapraszając jednocześnie widzów na spektakl do Teatru Komedia.

Fanom naturalna fotografia gwiazdy przypadła do gustu i zasypali Koroniewską komplementami. "Pięknie wyglądasz", "jak wino dziewczyno", "piękna", "tak naturalnie, a jak pięknie", "pięknie pani w tym kostiumie" - piszą fani. Po zdjęciach, które aktorka publikuje na Instagramie widać, że lubi swoje ciało i dobrze się z nim czuje.

Prywatnie Joanna Koroniewska jest szczęśliwą żoną Macieja Dowbora, z którym ma dwie córki: Janinę i Helenę.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl