Zamknij

Joanna Koroniewska pokazała się bez makijażu. Zdjęcie skomentowały koleżanki z branży

Sylwia Wamej
16.01.2020 14:49
Joanna Koroniewska
fot. Adam Jankowski/East News

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Gwiazda publikuje zdjęcia, na których pokazuje dystans do siebie i swojego wyglądu. Ostatnio pokazała fotografię bez makijażu.

Joanna Koroniewska pokazała się bez makijażu. Fani komentują zabawne zdjęcie

Joanna Koroniewska na swoim profilu sama pisze, że Instagram jest jej pasją. Gwiazda chętnie publikuje radosne i naturalne zdjęcia. Ostatnio pokazała fotografię, na której pozuje bez makijażu i poczochraną fryzurą. Gwiazda jak sama przyznała, wstawiła takie zdjęcie - "rozochocona"Waszymi wczorajszymi komplementami wrzucam dziś całus z garderoby" - napisała gwiazda.

Radosne zdjęcie, które aktorka wrzuciła na tablicę, spotkało się z pozytywnym odbiorem ze strony fanów. Fotografię skomentowały koleżanki z branży, m.in. Niektórzy fani stwierdzili, że Koroniewska lepiej wygląda w takiej wersji, niż gdy "się odpicuje". Inni z kolei chwalą aktorkę za dystans do siebie.

Joana Koroniewska i Maciej Dowbor prowadzą swój kanał na YouTube

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor więcej humoru "sprzedają" na swoim kanale YouTube, na którym prowadzą kanał "Dowbory Be Happy", gdzie z dystansem komentują rzeczywistość.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW