Zamknij

Joanna Koroniewska pokazała starszą córkę. "Oczy te same" [FOTO]

Sylwia Wamej
04.05.2020 19:48
Joanna koroniewska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Joana Koroniewska rzadko pokazuje swoje córeczki w mediach społecznościowych. Tym razem zrobiła wyjątek i opublikowała wspólną fotografię ze starszą córką - Janiną. Mama i córka zaprezentowały się w maseczkach.

Joanna Koroniewska pokazała starszą córkę [FOTO]

Joanna Koroniewska stroni od prezentowania dzieci w mediach społecznościowych. Jeśli już to robi, to pokazuje je w taki sposób, żeby nie było widać ich twarzy. Sprytnym sposobem na zdjęcie z pociechą w mediach społecznościowych stały się jednak maseczki ochronne, które w miejscach publicznych są obowiązkowe. Joanna Koroniewska opublikowała wspólne zdjęcie ze starszą córką - 10-letnią Janiną.

Mimo maseczki na twarzy fani dopatrzyli się u Janinki podobieństwa do mamy.

"Oczy te same", "ale piękna córcia, bardzo podobna do mamy", "po oczach stwierdzam, że córcia podobna do mamy", "wyglądacie jak siostry" - komplementowali wielbiciele.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są rodzicami dwóch córek: Janiny oraz Helenki, która przyszła na świat w 2018 roku.

Joanna Koroniewska opowiedziała o macierzyństwie

Choć gwiazda spełnia się w roli mamy, w jednym z wywiadów mówiła, że gdy dowiedziała się o pierwszej ciąży w wieku 30 lat, była przerażona i zestresowana.

"Miałam 30 lat i dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Wtedy wydawało mi się, że jestem tak ogromną hedonistką, że to się nie może udać. Myślałam sobie: Nie, ja nie dam rady, ja się kompletnie do tego nie nadaję! I popłakałam się ze stresu. Od 22. roku życia żyłam całkowicie sama, bez bliskiej rodziny, samostanowiłam o sobie i nagle: Ja mam się kimś zająć? To jest niemożliwe. Ale nasza natura jest piękna: wszystko przychodzi tak szybko i w tak niesamowicie naturalny sposób… Dziecko zrobiło wielkie bum w moim życiu, wywróciło je kompletnie do góry nogami: z osoby patrzącej głównie na siebie, stałam się osobą patrzącą, uważającą niemal tylko i wyłącznie na dziecko" - powiedziała aktorka w rozmowie na blogu Baby By Ann.

Zagłosuj

Jesteś rodzicem?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW