Zamknij

Joanna Koroniewska reaguje na hejt. Pokazała obraźliwą wiadomość od fanki

17.06.2021 17:15
Joanna Koroniewska
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Joanna Koroniewska w ostatnim czasie często mierzy się z atakami internautów. Tym razem opublikowała wiadomość, którą przesłała jej jedna z fanek. Aktorka nie mogła ukryć swojego zaskoczenia.

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka chętnie dzieli się kulisami swojej codzienności i często publikuje naturalne, niepozowane zdjęcia. Organizuje również wraz z mężem Maciejem Dowborem transmisje na żywo na YouTube. Ich program "Domówka u Dowborów" cieszy się ogromną popularnością. Choć Koroniewska zwykle otrzymuje komplementy i pozytywne komentarze od fanów, zdarza się również, że musi zmierzyć się z hejtem. Tak było w tym przypadku. Aktorka znana z "M jak miłość" pokazała, jaką dostała wiadomość prywatną.

- Z przerażeniem oglądałam was wczoraj na waszej domówce i myślałam, że jesteście ucharakteryzowani, wyglądacie z Maćkiem jak dwóch starych dziadków. Jak taka piękna kobieta, którą byłaś i taki przystojny facet, którym był Maciek, mogli doprowadzić się do takiego wyglądu? Nie zrozumiem tego - napisała jedna z obserwatorek do Koroniewskiej.

Zobacz także: Joanna Koroniewska w koronkowej bieliźnie. Reakcja Macieja Dowbora rozbroiła fanów [FOTO]

Joanna Koroniewska odpowiada na hejt internautki

Joanna Koroniewska nie kryła swojego zaskoczenia otrzymaną wiadomością. Postanowiła odpowiedzieć na obraźliwy komentarz w swoim stylu.

- Hejka! Wy też przerażeni mną i Maciejem Dowborem po wczorajszej "Domówce u Dowborów"?! Wchodźcie na ostatnie zdjęcie. Może mi wytłumaczycie, o co kaman?! Ja naprawdę bardzo chciałabym zrozumieć, ale mój mózg tych danych nie umie przetworzyć. Może Wasz będzie w stanie?! Dziś pierwsza fota z uśmiechem. Prawie. Choć miałam ochotę wstawić tę drugą po niektórych zjadliwych komentarzach innych. Ale co nas nie zabije, to nas wzmocni - napisała.

Internauci od razu stanęli w obronie gwiazdy. W komentarzach pisali, że jeśli ktoś tak okrutnie krytykuje wygląd drugiej osoby, prawdopodobnie sam mierzy się z kompleksami.

Podoba wam się odpowiedź Joanny Koroniewskiej?