Zamknij

Joanna Koroniewska przeżyła traumę. Szczere wyznanie aktorki

Maciej Friedrich
04.05.2020 12:55
Joanna Koroniewska przeżyła traumę. Szczere wyznanie aktorki
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Joanna Koroniewska znana jest jako aktorka wesoła i pełna energii także poza planem. W wywiadzie zdradziła jednak, że ma za sobą wiele traumatycznych przeżyć, o których do tej pory nie opowiadała. Wyznała także, co daje jej siłę w trudnych chwilach. 

Joanna Koroniewska to aktorka doskonale znana z roli Małgosi Chodakowskiej w serialu "M jak Miłość", w którym grała przez 13 lat. Na swoim koncie ma także kreacje między innymi w "Daleko od noszy", a w 2019 roku mogliśmy oglądać ją w kryminalnym "Śladzie". Jest także aktorką dubbingową, jej głos doskonale znają fani "Pięćdziesięciu twarzy Greya" w wersji audiobook.

Joasia wzbudziła ogromną sympatię fanów nie tylko aktorskimi kreacjami, ale też niezwykłą otwartością i poczuciem humoru. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, często żartując i puszczając oko do internautów. Razem z mężem Maciejem Dowborem uważani są za jedną z najzabawniejszych par polskiego show-biznesu. Nic w tym dziwnego, na Instagramie często przedrzeźniają się, pozwalają na docinki i niezmiennie zaskakują swoich wielbiciel.

 Joanna Koroniewska sprząta w seksownej mini. Maciej Dowbor nie chciał być gorszy [FOTO]

Joanna Koroniewska w szczerym wyznaniu. Opowiedziała o traumie z młodości

Choć wydawać by się mogło, że tak sympatyczna osoba jak Joanna ma za sobą bajkowe życie, jednak i jej los nie oszczędził cierpienia. Bardzo młodo, w wieku zaledwie 22 lat, straciła mamę. To jednak niejedyny bardzo trudny moment w życiu aktorki. Opowiedziała o tym podczas wywiadu na planie "Dzień Dobry TVN".

- Ja o wielu rzeczach w swoim życiu nie mówiłam. Pewnie nadejdzie taki moment, że powiem... Miałam bardzo trudne sytuacje w moim życiu. Nie tylko związane ze śmiercią mojej mamy, ale wiele traumatycznych rzeczy w życiu przeżyłam i nieważne, jak bardzo ciężko mi było, wiedziałam, że inni mają jeszcze gorzej. Wtedy tłumaczyłam sobie, że nie mogę się poddać, bo co mają powiedzieć ci, którzy kompletnie nie mają wyjścia. I myślę, że to jest najważniejsze. Rodzina to jest absolutna siła - stwierdziła Koroniewska.

Joanna podkreśliła także, jak ważne jest wspólne spędzanie czasu z rodziną, nawet w tak trudnym czasie, jakim jest pandemia koronawirusa.

- Nie ma nic ważniejszego w życiu, niż to, żeby moja rodzina była zdrowa i żebyśmy w miarę przeszli tę ciężką sytuację jako jedność - oceniła.

 Maciej Dowbor wykonał test na koronawirusa. Internauci krytykują

Zagłosuj

Ogladasz "M jak Miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF