Zamknij

Joanna Koroniewska w bikini. Zażartowała ze swojego biustu: "Mój mąż ma większy" [FOTO]

26.07.2021 17:09
Joanna Koroniewska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Joanna Koroniewska wiele razy udowadniała, że ma duży dystans do siebie. Tym razem postanowiła zażartować z krytycznych komentarzy na temat jej figury. "Mój mąż ma biust większy ode mnie" - napisała pod zdjęciem w bikini.

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Choć przez większość czasu aktorka może liczyć na pozytywne reakcje i wsparcie ze strony odbiorców, czasem pod jej zdjęciami pojawiają się mało przyjemne komentarze na temat jej wyglądu. Jakiś czas temu gwiazda zmierzyła się z krytyką jej bardzo szczupłej figury i małego biustu. Koroniewska trafnie ripostowała hejterów, a pod ostatnim zdjęciem dała wyraz dystansu, jaki ma do siebie.

Joanna Koroniewska w stroju kąpielowym [FOTO]

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie z mężem Maciejem Dowborem. Aktorka ma na sobie niebieskie bikini, natomiast jej ukochany jest bez koszulki. Gwiazda zamieściła pod fotografią zabawny opis. Stwierdziła, że jej mąż ma większy biust od niej.

- Właśnie zdałam sobie sprawę po tym zdjęciu, że nawet mój mąż ma większy biust ode mnie. Oczywiście wiadomo - @maciej_dowbor to same mięśnie. No dobra, ale chyba ustaliłyśmy dziewczyny, że rozmiar nie ma znaczenia?! A może jednak ma?! Ale tylko i wyłącznie u facetów - dogadani? - zażartowała Koroniewska.

Śledzicie poczynania aktorki na Instagramie?