Zamknij

Joanna Koroniewska w ciążowej sesji. Pokazała zaokrąglony brzuch i zdradziła szczegóły porodu [FOTO]

26.10.2021 20:41
Joanna Koroniewska
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Koroniewska opublikowała fotografię z sesji ciążowej. Była gwiazda "M jak miłość" pozowała z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Odpowiedziała także na pytanie internautki odnośnie porodu. 

Joanna Koroniewska od 2014 roku jest szczęśliwą żoną Macieja Dowbora. Była gwiazda "M jak miłość" i prezenter Polsatu uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Razem tworzą kanał na YouTube zatytułowany "Dowbory be happy", gdzie dzielą się opowieściami o swoim życiu prywatnym, a w czasie pandemii wspólnie uruchomili na Instagramie cykl rozmów z gwiazdami "Domówka u Dowborów", który cieszy się coraz większą popularnością. 

Koroniewska i Dowbor mają dwie córki: 12-letnią Janinę i 3-letnią Helenę. Dziewczynki często pojawiają się na zdjęciach w social mediach, lecz gwiazdorska para dba o to, żeby ich wizerunki nie stały się pożywką dla internetowych hejterów i nie odsłania w pełni ich twarzy. Niemniej niedawno Joanna Koroniewska pokazała, jak wygląda starsza Janina i okazało się, że dziewczynka ma sporo wspólnego ze swoją sławną babcią, Katarzyną Dowbor. W jednym z postów Koroniewska pisała do męża, że mogliby się postarać o jeszcze jedno dziecko. Zdawała sobie jednak sprawę z minusów późnego rodzicielstwa, m.in. takiego, że osiemnastkę swojej pociechy będą świętowali już jako emeryci. 

Joanna Koroniewska w ciąży na zdjęciu. Pokazała brzuszek 

W zeszłym roku podczas protestów przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce Joanna Koroniewska wyznała, że straciła sześć ciąż.  

Zabiegi, łyżeczkowania, za każdym razem poczucie winy, ukrywanie wszystkiego, bo przecież to tylko moja sprawa, wstyd i wiele innych emocji, a przede wszystkim walka z samą sobą, czy zdołam się z tego podnieść. Czy mogę udźwignąć jeszcze więcej - wyznała w instagramowym wpisie. 

Tym bardziej aktorka cieszyła się, gdy udało jej się donosić kolejną ciążę. Tamten szczególny czas Joanna Koroniewska upamiętniła w sesji ciążowej. Aktorka przypomniała jedną z archiwalnych fotografii podczas najnowszego Q&A. 

Asiu, czy Twoje porody były SN, czy też przez CC? - zapytała gwiazdę obserwatorka. 

Żona Dowbora odparła, że obie córki urodziła siłami natury. 

Kiedyś wam o tym opowiem - obiecała. 

Na zdjęciu widzimy Joannę Koroniewską w zaawansowanej ciąży. Wcześniej aktorka publikowała na profilu całą sesję ciążową, w której odsłoniła zaokrąglony brzuch. Zobaczcie! 

Doda szczerze o swoim małżeństwie: "Na czworaka poszłam do lekarza"

koronie1
fot. Instastories:@joannakoroniewska