Zamknij

Joanna Koroniewska w kostiumie kąpielowym. Pisze o dystansie do siebie i samoakceptacji [FOTO]

05.08.2020 11:33
Joanna Koroniewska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Joanna Koroniewska zamieszcza w sieci nie tylko perfekcyjne zdjęcia. Gwiazda sama podkreśla, że im jest starsza, tym większy dystans ma do siebie. Ostatnio zaprezentowała się w kostiumie kąpielowym na Instagramie. W długim poście pisze m.in. o samoakceptacji, Instagramie i dystansie do swojego wyglądu i charakteru.

Joanna Koroniewska pokazała się w kostiumie kąpielowym [FOTO]

Joanna Koroniewska jest jedną z najaktywniejszych gwiazd na Instagramie. Aktorka chętnie publikuje nie tylko perfekcyjne, dopracowane zdjęcia, ale również fotografie, na których pozuje bez makijażu oraz niekoniecznie idealną fryzurą. Tym razem zaprezentowała się swoim fanom w kostiumie kąpielowym. Piękną fotografię okrasiła wpisem o samoakceptacji i dystansie do samej siebie.

"Często piszemy o akceptacji, ale czy to oznacza, że rzeczywiście się akceptujemy?! W social mediach zwłaszcza dużo kreacji. I spoko, dopóki się do niej przyznajemy. Ja naprawdę im jestem starsza, tym więcej mam dystansu, nie tylko do zmarszczek, ale i moich własnych cech charakteru. I może nie jestem w tej kwestii wielkim wzorem do naśladowania, ale umiem przyznawać się do błędów, mam pokorę do wszystkiego i wszystkich. I naprawdę KOCHAM to co mam! Z pozytywnymi myślami ściskam" - napisała Joanna Koroniewska.

Joanna Koroniewska prywatnie: Ile ma dzieci?

Fanom takie przesłanie gwiazdy bardzo spodobało się. W komentarzach często zresztą podkreślają, że cenią Joannę Koroniewską i jej męża - Macieja Dowbora za poczucie humoru i dystans do siebie.

Prywatnie Joanna Koroniewska jest mamą dwóch córek: Janiny i Helenki. Ojcem dzieci aktorki jest oczywiście jej mąż, Maciej Dowbor. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pobrali się 26 grudnia 2014 roku.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl