Zamknij

Joanna Koroniewska w skąpym bikini. "Naturalna i subtelna" [FOTO]

12.10.2020 10:29
Joanna Koroniewska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Joanna Koroniewska po raz kolejny zachwyciła swoich fanów. Aktorka zdecydowała się zaprezentować na zdjęciu w skąpym bikini. Gwiazda odsłoniła zgrabne nogi i umięśniony brzuch,

Joanna Koroniewska jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Gwiazda cieszy się sporym gronem obserwatorów na Instagramie - jej profil w mediach społecznościowych śledzi blisko pół miliona osób. Aktorka znana z "M jak miłość" oraz "Daleko od noszy" stara się zarażać fanów pozytywnym nastrojem. Wraz z mężem Maciejem Dowborem prowadzi regularne transmisje na żywo pod nazwą "domówki u Dowborów".

Podczas relacji live Joanna i Maciej poruszają wiele interesujących kwestii. Najnowszy odcinek dotyczył tematu tabu, jakim jest nagość. Aktorka, aby zachęcić internautów do zajrzenia na kanał "Dowbory Be Happy", opublikowała swoje zdjęcie w bikini.

Zobacz także: "Za każdym razem płakałam" – Koroniewska wspomina "M jak miłość"

Joanna Koroniewska odsłoniła ciało w bikini [FOTO]

- To zdjęcie wrzucone tutaj dzisiaj nie jest absolutnie przypadkowe. Spodziewam się TEGO co nieuniknione. Nie każdy MA bujne kształty, ale z pewnością nie oznacza to jednego- że MAM z TYM problem. Wręcz przeciwnie. Dziś o tym CO widzicie na zdjęciu, a właściwie CZEGO właściwie NIE WIDAĆ popełniliśmy CAŁY odcinek na kanale Dowbory Be Happy. Jeśli macie trochę czasu, zapraszamy! Czy już się domyślacie, o czym on będzie?! - zapytała Koroniewska w opisie pod fotką.

Figura Joasi przykuła uwagę sporej części internautów. Nie od dziś wiadomo, że gwiazda dba o aktywność fizyczną i regularnie ćwiczy, co odbija się także na jej wyglądzie. Fani komplementują w komentarzach jej szczupłe, zgrabne nogi oraz wysportowany, umięśniony brzuch.

- Podkochuję się w Pani powoli, ale za to systematycznie... żona wie.

- Piękna figura, absolutnie nic tu nie brakuje.

- Jest Pani piękną kobietą, naturalną i subtelną.

- Absolutnie podziwiam Panią za tę naturalność i bezgraniczną akceptację siebie - czytamy w komentarzach.

Co myślicie o tym zdjęciu?

Zobacz także: Maciej Dowbor w seksownych pończochach. "Tego się nie da odzobaczyć"