Zamknij

Joanna Koroniewska wróci do "M jak Miłość"? Aktorka jasno postawiła sprawę

12.11.2020 18:38
Joanna Koroniewska
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Koroniewska nie wciela się już w Małgosię w "M jak Miłość", ale wielu fanów chciałoby ponownie zobaczyć ją w serialu. Pojawiły się doniesienia o powrocie bohaterki na ekrany, fani dopytywali więc, czy Asia powróci do obsady. Aktorka szczerze odpowiedziała.

Joanna Koroniewska-Dowbor to aktorka, która przed laty należała do czołówki krajowych gwiazd seriali. W 2003 roku, cztery lata po aktorskim debiucie, dołączyła do obsady uwielbianego przez widzów serialu "M jak Miłość", w którym wcielała się w postać Małgorzaty Chodakowskiej, córki seniorów rodu Mostowiaków. Grana przez nią bohaterka stała się jedną z ikon produkcji, a wielu widzów nie wyobrażało sobie obyczajowej produkcji bez Koroniewskiej. Zawiedli się, gdy w 2013 roku Joanna zdecydowała się odejść i poświęcić życiu rodzinnemu oraz innym zawodowym wyzwaniom. W 2014 roku wyszła za mąż za Macieja Dowbora, z którym wychowuje dwie córeczki.

Koroniewska nie ukrywa, że rodzina jest dla niej niezwykle ważna, jednak nie porzuciła aktorstwa całkowicie. Po odejściu z "M jak Miłość" pracowała w teatrze, użyczyła głosu w audiobooku "Pięćdziesiąt twarzy Graya", a w 2019 roku dołączyła do obsady kryminalnego serialu "Ślad". Coraz częściej pojawiały się doniesienia o rzekomych planach przywrócenia wątku Małgosi Mostowiak w "M jak Miłość". Nie ustają więc spekulacje na temat powrotu Koroniewskiej. Aktorka została zapytana o tę kwestię za pośrednictwem mediów społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE:  Joanna Koroniewska straciła sześć ciąż. Dramatyczne wyznanie gwiazdy. "Ból był ogromny"

M jak Miłość: Joanna Koroniewska wróci do serialu? Dała jednoznaczną odpowiedź

Joanna Koroniewska postanowiła za pośrednictwem mediów społecznościowych odpowiedzieć fanom na nurtujące ich pytania. Wśród wielu dotyczących jej życia prywatnego i zawodowego, pojawiło się rzecz jasna niejedno dotyczące ewentualnego powrotu aktorki do obsady "M jak Miłość". Z pewnością niepewność fanów wywołała tajemnicza wypowiedź producentów serialu. Niestety, Joanna po raz kolejny rozwiała wątpliwości, jednoznacznie dementując plotki.

- Już wielokrotnie o tym mówiłam, że się na to nie zanosi. Dostaję co jakiś czas pytania "z góry", ale cały czas jestem zdania, że nie. Z wielu powodów - skwitowała.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że powrót Asi do uwielbianego przez widzów serialu jest niemożliwy.