Zamknij

Joanna Koroniewska wspomina pierwsze odcinki "M jak miłość". Pokazała archiwalne zdjęcia

05.11.2020 12:09
Joanna Koroniewska
fot. Marek Hanyzewski/REPORTER/East News

Joanna Koroniewska z okazji 20-lecia "M jak miłość" opublikowała wyjątkowe, archiwalne zdjęcia. Pokazała, jak wyglądał plan serialu podczas tworzenia pierwszych odcinków.

Joanna Koroniewska to aktorka znana z takich produkcji, jak "Daleko od noszy" czy "Ślad". Największą rozpoznawalność przyniosła jej jednak rola Małgorzaty Chodakowskiej, córki Barbary i Lucjana Mostowiaków, w serialu "M jak miłość". Gwiazda pracowała na planie kultowej produkcji TVP przez 13 lat. Nic dziwnego, że w 20. rocznicę wyemitowania pierwszego odcinka ze wzruszeniem wspomina swoją przygodę w "M jak miłość".

- Kochani! Dziś jest niezwykła rocznica. Wiem, że wiele osób sądzi, że nie lubię wspominać moich czasów z "M jak miłość", ale prawda jest taka, że gdyby nie ten serial, moje życie wyglądałoby zupełnie inaczej [...]Pewnie interesuje Was, co takiego zawdzięczam "emce" - no cóż, na pewno nie spotkałabym na swojej drodze pewnego pięknego wiosennego dnia, roku 2003 ojca moich dzieci, aha, no i męża, to akurat mniej istotne. Maciej Dowbor - to o Tobie. Dziś ze względów służbowych niestety nie może być ze mną, ale obiecał, że się z nami połączy i powspominamy ten czas. Ale przede wszystkim na planie serialu poznałam niezwykłych ludzi, a wśród nich jest Osoba, którą ZNAM od pierwszego dnia zdjęć, z którą od razu znalazłam wspólny język i która jest świetną i równą babką - Małgorzata Pieńkowska - wspomina z wdzięcznością Joanna Koroniewska.

Zobacz także: "M jak miłość": Marcjanna Lelek odchodzi z serialu. Co dalej z jej bohaterką?

Joanna Koroniewska świętuje 20. urodziny "M jak miłość"

Joanna Koroniewska dzięki pracy na planie "M jak miłość" poznała przyszłego męża oraz bliską przyjaciółkę. Do poruszającego opisu dodała kilka archiwalnych zdjęć zza kulis pracy nad serialem. Na starych fotografiach widzimy nie tylko ją, ale także Macieja Dowbora, Rafała Mroczka, Kacpra Kuszewskiego czy Dominikę Ostałowską. Nie da się ukryć, że przez ostatnie 20 lat wszyscy mocno się zmienili.

Oglądaliście pierwsze odcinki serialu "M jak miłość"?