Zamknij

Joanna Koroniewska z córką w szpitalu. "Proszę, trzymajcie za nas kciuki" [FOTO]

30.08.2021 08:26
Joanna Koroniewska
fot. Viphoto/ East News

Joanna Koroniewska chętnie pokazuje migawki ze swojego życia na Instagramie. Tym razem gwiazda opublikowała fotografię z młodszą córką, która trafiła do szpitala. Odniosła się też do złośliwego komentarza internautki.

Joanna Koroniewska jest dumną mamą dwóch córek. Choć nie pokazuje ich twarzy na Instagramie, w mediach społecznościowych chętnie prezentuje migawki czasu wolnego spędzonego z dziewczynkami. Ostatnio młodsza córka Koroniewskiej i Dowbora musiała trafić do szpitala. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym podkreśliła, że choć to tylko badania, prosi fanów, aby trzymali kciuki.

Zobacz też: Joanna Koroniewska opublikowała szokujące wiadomości od internautek. "Poczułam się uprzedmiotowiona"

Joanna Koroniewska z córką w szpitalu. "Proszę, trzymajcie za nas kciuki" [FOTO]

Gwiazda odpowiedziała też na złośliwy komentarz internautki, która stwierdziła, że aktorka jest zaniedbana i ma zmarszczki. Koroniewska wyjaśniła, ze już ją nie bolą takie słowa.

"Zaniedbana” „pozmarszczkowana” szpitalna mama. Wiecie dlaczego mnie już nie bolą TAKIE słowa? Bo odkąd MAM dzieci, wiem co w moim życiu jest najważniejsze" - zdradziła aktorka, po czym odniosła się do szpitalnej wizyty córeczki.

"U mnie na szczęście TYLKO badania, ale i tak proszę trzymajcie za nas kciuki. Po prostu my Mamy wiemy CO naprawdę jest WAŻNE. Dlatego Pani Basiu. Pani sobie i mnie tylko humor poprawiła. Bo warto zapamiętać - NAJWAŻNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE DLA OCZU.TAKA refleksja na niedzielę" - podkreśliła Koroniewska.

Pod postem posypały się słowa wsparcia zarówno od fanek Koroniewskiej oraz koleżanek z show-biznesu. Słowa wsparcia zostawiła m.in. Katarzyna Skrzynecka, Agnieszka Mrozińska oraz Ida Nowakowska.