Zamknij

Joanna Koroniewska zaskoczyła publikacją. "Tego zdjęcia NIGDY nie miało tutaj być!" [FOTO]

14.01.2021 17:06
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Koroniewska udostępniła kolejne stare zdjęcie. Była gwiazda "M jak miłość" opublikowała fotografię z młodości, gdy ważyła kilka kilogramów więcej. Przy okazji przypomniała, jaką fryzurę miał kiedyś Maciej Dowbor. 

Joanna Koroniewska kontynuuje odświeżanie starych zdjęć. Od pewnego czasu aktorka zamieszcza na Instagramie fotografie sprzed lat i śmieje się ze swojego dawnego wyglądu. Przy okazji docina mężowi, który lubi jej czasem odpowiedzieć równie "obciachową" fotką, ukazującą aktorkę w nietrafionej stylizacji lub fryzurze. 

Niedawno Koroniewska przypomniała fotografię sprzed 20 lat, nawiązując do początków w "M jak miłość" i znajomości z Małgorzatą Pieńkowską. W końcu wyciągnęła prawdziwą perełkę, której do tej pory nie chciała udostępniać w social mediach. Okazuje się, że 42-legnia gwiazda ważyła kiedyś dużo więcej i choć była młodsza, jej sylwetce daleko było do dzisiejszej formy.

Hejterzy drwią z biustu Joanny Koroniewskiej. Gwiazda odpowiedziała po mistrzowsku!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na starych zdjęciach 

Na fotografii widzimy zaokrągloną Joannę Koroniewską w czarnych włosach i fantazyjnym makijażu. Zdjęcie prawdopodobnie zostało zrobione na drugim roku studiów. 

Tego zdjęcia NIGDY nie miało tutaj być. Mojego zdjęcia. Mam sporo takich okrąglutkich, ale nastąpił u mnie syndrom wyparcia, nie pamiętam i nie zamierzam tego okresu pamiętać - napisała Koroniewska i zaprosiła fanów na "Domówkę u Dowborów" z Miśkiem Koterskim. 

Napiszę tak, jakkolwiek by nie było, Misiek utył do roli, czego NIE MOŻNA powiedzieć o nas. Zwłaszcza o mnie. Także szacun! A to zdjęcie moje może być przestrogą - nie wszystko złoto, co się świeci! - zażartowała aktorka. 

Faktycznie ma się czego wstydzić? 

Maciej Dowbor zdradził, jak poznał Joannę Koroniewską. "Naburmuszona wieśniara" [FOTO]