Zamknij

Joanna Koroniewska zbulwersowana: "Jakim trzeba być człowiekiem, żeby nam to zarzucać?"

07.09.2020 17:17
Joanna Koroniewska
fot. Bartosz Krupa/East News

Joanna Koroniewska jest od pewnego czasu bardzo aktywna w social mediach. W dobie pandemii wraz z mężem, Maciejem Dowborem, uruchomiła swój cykl "Domówka u Dowborów", w którym gościli wiele gwiazd. Często dzieli się też zdjęciami, na których rozbraja swoim szerokim uśmiechem, nazywając go z przymrużeniem oka "szczeżujem". Nie wszystkim to odpowiada.

Joanna Koroniewska prawie codziennie dzieli się z fanami w social mediach jakimś zdjęciem. Przyzwyczaiła wszystkich do swojego rozbrajającego, szerokiego uśmiechu, który określa "szczeżujem". Gwiazda często reauje też na różne komentarze popd swoimi fotkami i nie jeden już raz pokazała, że nie zgadza się na hejt. Tym razem zareagowała na komentarz, który dotyczył jej wyglądu. W nowym wpisie nie kryje poruszenia.

Joanna Koroniewska zbulwersowana komentarzem internauty

"Jeśli nie lubicie #szczeżuja, nie przesuwajcie palca na drugie zdjęcie. Ktoś kiedyś napisał, że mam nie wrzucać tego typu fotografii bo moje dzieci będą się wstydzić swojej matki i jej min" - zaczęła. Zaznaczyła, że krytyka krytykowanie czyjegoś wyglądu jest złe. Dodała, że na szczęście próbuje swoje dzieci wychować tak, by szanowały siebie, niezależnie od tego, jakie są.

"A jeśli moje DZIECI mają podobną mimikę do mamy? !!? Jakim trzeba być człowiekiem żeby wchodzić na profile innych osób i zarzucać im już nawet nie różnice w poglądach, już nawet nie inną postawę w życiu, już nie uczestniczenie w reklamach a nas, po prostu naszą fizyczność, na którą często wpływu skądinąd nie mamy. Czy moje dzieci będą się wstydzić swojej mamy? Mam nadzieję, że nigdy bo to czego ja przede wszystkim je uczę to tego żeby każdego dnia mogły spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie, że żyją w zgodzie ze sobą, NIKOGO nie udają, znają swoje lepsze i gorsze strony, ale przede wszystkim szanują siebie, ale przede wszystkim INNYCH. Tak chciałabym je wychować. I na opinii takich ludzi mi zależy" - napisała aktorka.

Internauci zgadzają się z poglądem Koroniewskiej. Jeden z komentujących stwierdził nawet, że być może jest ona pierwszą ofiarą "smile shamingu". W odpowiedzi Joanna przyznała, że określenie to dobrze do tej sytuacji pasuje.

RadioZET.pl/AS