Zamknij

Joanna Koroniewska złamała zakaz u fryzjera? Maciej Dowbor odpowiedział na krytykę jego żony

Patrycja Chudolińska
19.05.2020 10:57
Joanna Koroniewska
fot. Instagram/@joannakoroniewska

Joanna Koroniewska postanowiła wybrać się do fryzjera po długiej przerwie. Aktorka pochwaliła się zdjęciem z salonu i naraziła na krytykę ze strony internautów. Fani zarzucili jej złamanie zasad bezpieczeństwa. W obronie żony stanął Maciej Dowbor.

Joanna Koroniewska, podobnie jak większość Polek, nie miała w minionych tygodniach dostępu do fryzjera. Salony fryzjerskie, kosmetyczne oraz tatuażu zostały zamknięte w związku z epidemią koronawirusa w naszym kraju. W ostatnim czasie jednak rząd zaczął stopniowe rozmrażanie gospodarki. W poniedziałek 18 maja fryzjerzy i pracownicy branży kosmetycznej mogli wrócić do pracy.

Gwiazdy tłumnie ruszyły na umówione wcześniej wizyty. Joanna Koroniewska również postanowiła wykorzystać ten czas i odświeżyć swoją fryzurę. Na Instagramie pochwaliła się relacją, publikowała zdjęcia i nagrania. Internauci zwrócili uwagę na to, że gwiazda złamała w ten sposób zasady bezpieczeństwa. Prócz obowiązku zakładania maseczek, wprowadzono także zakaz wyjmowania i używania telefonów komórkowych podczas wizyty u fryzjera czy kosmetyczki.

Zobacz także: Joanna Koroniewska bez makijażu. Gwiazda opublikowała szczery wpis

Joanna Koroniewska złamała zakaz u fryzjera? Maciej Dowbor tłumaczy

Internauci skrytykowali Joannę Koroniewską za to, że robiła zdjęcia telefonem, siedząc na fotelu u fryzjera.

- A ponoć nie wolno telefonów używać. Halo, milicja! Proszę przyjechać na Instagrama.

- Jak to jest, że ponoć obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych podczas wizyt u fryzjera czy kosmetyczek? Czy są równi i równiejsi?

- A to teraz można używać telefonów u fryzjera? Miał być zakaz chyba? - czytamy w komentarzach.

Do jednego z komentarzy postanowił odnieść się mąż gwiazdy, Maciej Dowbor. Podkreślił, że w tym wypadku nie złamano żadnych przepisów.

- To jest backstage sesji zdjęciowej w zamkniętym salonie. Nie ma innych klientów. I zdjęcia są elementem ich pracy. Wiec wszystko zgodnie z przepisami - odpowiedział Maciej Dowbor.

Sama Joanna Koroniewska napisała o tym także w opisie pod zdjęciem. Nie wszyscy zauważyli jednak uzasadnienie przed pozostawieniem komentarza.

- USPOKAJAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH, MARTWIĄCYCH SIĘ O ZŁAMANIE ZAKAZU - TO PRZYGOTOWANIA DO SESJI ZDJĘCIOWEJ BEZ UDZIAŁU OSÓB TRZECICH - napisała aktorka.

Co myślicie?

RadioZET.pl/PCh