Zamknij

Joanna Krupa apeluje w sprawie koronawirusa. Mocne słowa modelki. "Musicie się obudzić" [FOTO]

Maciej Friedrich
25.03.2020 15:50
Joanna Krupa apeluje w sprawie koronawirusa. Mocne słowa modelki. "Musicie się obudzić" [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Joanna Krupa postanowiła zaapelować do fanów w związku z pandemią koronawirusa. Gwiazda "Top Model" podkreśliła, że zagrożenie należy brać poważnie i nie zapominać, że ofiarą wirusa można zostać w każdym wieku.

Joanna Krupa to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych krajowych osobistości telewizyjnych. Polsko-amerykańska modelka podbiła serca widzów jako jurorka "Top Model". Popularna "Dżoana" znana jest z walki o prawa zwierząt i ochronę środowiska naturalnego. Prywatnie Krupa od 2018 roku jest żoną przedsiębiorcy Douglasa Nunesa. W 2109 roku para powitała na świecie córeczkę Ashę-Leigh, którą ochrzcili w lutym 2020 roku.

Jak wiele innych celebrytów na całym świecie, Joanna jest bardzo przejęta światową sytuacją związaną z pandemią koronawirusa. Modelka postanowiła wykorzystać swoją popularność w mediach społecznościowych, by zaapelować do fanów o rozsądek.

 Joanna Krupa pochwaliła się płaskim brzuchem 4 miesiące po porodzie. Jak to zrobiła?  

Joanna Krupa apeluje do fanów. Ważny wpis w sprawie koronawirusa

Na profilu Joanny Krupy na Instagramie pojawił się emocjonalny wpis, w którym modelka apeluje do fanów. Modelka podkreśla, że koronawirus zbiera śmiertelne żniwo wśród osób w każdym wieku. Dlatego nie wolno bagatelizować zagrożenia.

- Chcę zobaczyć, jak moje dziecko dorasta i dlatego ta wiadomość jest tak ważna (...) Ludzie musicie się obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że to, co dzieje się na świecie jest prawdziwe, a media nie grają tego, aby nas przestraszyć (...) Mamy powód do kwarantanny, w przeciwnym razie ten wróg będzie się rozprzestrzeniał! To nie jest czas na spotkania ze znajomymi w domu lub na zewnątrz. To czas, aby zostać w domu i być odpowiedzialnym! Nawet jeśli jesteś młody i zdrowy i nie masz żadnych objawów, może ci się to przydarzyć lub możesz być nosicielem i przekazać to komuś innemu. Młodzi ludzie również umierają, nie tylko ci w podeszłym wieku! Rodzice miejcie kontrolę nad swoimi dziećmi i sprawcie, żeby zostali w domu! To ogólnoświatowy kryzys, a nie czas na spotkania. Rząd musi podjąć kroki i nałożyć grzywnę w wysokości 10 tysięcy dolarów na osoby, które łamią zasady!- ostro podsumowała Krupa.

Zagłosuj

Jesteś fanem/fanką "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF